پیام خراسان

آخرين مطالب

استاندار خراسان‌جنوبی مطرح کرد:

خراسان جنوبی؛ استان‌ اولویت‌‌دار وزارت ورزش/ از دیپلماسی ورزشی غافل نشوید ورزشي

خراسان جنوبی؛ استان‌ اولویت‌‌دار وزارت ورزش/ از دیپلماسی ورزشی غافل نشوید
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه نباید از دیپلماسی ورزشی غافل شد، گفت: چهار استان در اولویت کمک‌های ویژه وزارت ورزش و جوانان قرار دارند که خراسان جنوبی نیز از جمله این استان‌ها است.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، محمدصادق معتمدیان، عصر امروز 12 شهریور، در نخستین نشست شورای عالی ورزش خراسان جنوبی اظهار کرد: نقش ورزش در پویایی جامعه، تندرستی و سلامت مردم بر کسی پوشیده نیست.
وی با بیان اینکه تقویت روحیه همکاری یکی از دستاوردهای توجه به ورزش است، افزود: ورزش در خراسان جنوبی می‌تواند ابزار مهمی در دیپلماسی و گسترش ارتباطات با کشورهای همسایه باشد.
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه نباید از دیپلماسی ورزشی غافل شد، تصریح کرد: مدیریت جدید ورزش و جوانان استان باید تلاش کند تا استعدادهای ورزشی در رشته‌های مختلف شناسایی شوند.
معتمدیان با تاکید بر بهره گیری از توانمندی موجود در برخی رشته‌های ورزشی، ادامه داد: برای برپایی مسابقات ورزشی در سطح منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی آمادگی داریم.
وی افزود: در مورد رشته کشتی با رییس فدراسیون رایزنی کرده‌ایم و امیدواریم خراسان جنوبی بتواند میزبان خوبی برای برپایی مسابقات باشد.
استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: خراسان جنوبی برای اولین بار در بین هشت تیم برتر لیگ کشتی قرار گرفته که باید از این فرصت مناسب، نهایت استفاده را برد.
سفر وزیر ورزش و جوانان به خراسان جنوبی
معتمدیان ادامه داد: در پی مذاکره‌ای که با وزیر ورزش و جوانان داشته‌ایم، وی روز شنبه در استان حضور پیدا خواهد کرد.
وی با بیان اینکه این سفر فرصت خوبی برای توسعه ورزش استان خواهد بود، افزود: چهار استان در اولویت کمک‌های ویژه وزارت ورزش و جوانان قرار دارند که خراسان جنوبی نیز از جمله این استان‌ها است.
استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: لازم است با نگاه عدالت محور و با اولویت مناطق کم برخوردار و با جامعه هدف جوانان و بانوان، به دنبال تکمیل ابنیه ورزشی در سطح استان باشیم.
معتمدیان یادآور شد: در اولین فرصت از روسای هیات ورزشی استان دعوت خواهم کرد تا از نظرات آنان بهره‌مند شویم که امیدواریم با اقدامات موثر، تحول بزرگی در حوزه ورزش استان داشته‌ باشیم.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield