پیام خراسان

آخرين مطالب

270 میلیارد ریال پروژه در فرودگاه بین المللی مشهد به بهره برداری رسید اجتماعي

270 میلیارد ریال پروژه در فرودگاه بین المللی مشهد به بهره برداری رسید
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - مشهد- چند پروژه عمرانی با هزینه 270 میلیارد ریال روز چهارشنبه طی مراسمی در فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیرکل فرودگاههای خراسان رضوی در این خصوص گفت: این پروژه ها با هدف خدمات رسانی بیشتر و ارائه تسهیلات مطلوب به مسافران و زائران اجرا شده اند.
محمدباقر قاسم زاده افزود: پارکینگ طبقاتی، ورزشگاه چندمنظوره، سامانه سیمیلاتور (شبیه ساز دود و حرارت)، استخر ذخیره آب واحد آتش نشانی و هدایت زمینی فرودگاه مشهد از جمله پروژه های مورد بهره برداری هستند.
وی ادامه داد: مشهد به عنوان دومین فرودگاه پر ترافیک کشور روزانه محل رفت و آمد 40 هزار مسافر و مراجعه کننده است و به همین خاطر این فرودگاه همواره توسعه محور بوده است.
مدیرکل فرودگاههای خراسان رضوی گفت: ظرف سالهای اخیر با برنامه ریزی مستمر و تلاش شبانه روزی مدیران و کارکنان برای پاسخگویی به نیاز روزافزون مسافران و رشد پروازها، اجرای طرحهای توسعه در دستور کار قرار داشته اند تا رفاه، آسایش و رضایتمندی مشتریان فرودگاهی در مشهد تامین شود.
فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد پس از فرودگاه مهرآباد تهران، دومین فرودگاه پرترافیک کشور است که به طور میانگین روزانه 180 پرواز و در زمان اوج مسافرتها تا 250 پرواز ورودی و خروجی در آن انجام می‌ شود.
 


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield