پیام خراسان

آخرين مطالب

مدیر بیمه‌های اشخاص بیمه دی:

تمام مطالبات ایثارگران از بیمه دی پرداخت می شود اقتصادي

تمام مطالبات ایثارگران از بیمه دی پرداخت می شود
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - تهران- مدیر بیمه‌های اشخاص بیمه دی گفت: در صورتی‌که حق‌بیمه جدید ایثارگران یا همان اعتبار مورد نیاز از سوی نهادهای متولی در روزهای آینده به بیمه دی داده شود، تمامی مطالبات ایثارگران از این بیمه در آینده‌ای نزدیک پرداخت خواهد شد.

سجاد رامندی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: یکی از مشکلاتی که بیمه دی برای پرداخت مطالبات ایثارگران داشت، تأمین نشدن منابع مالی آن بود که خوشبختانه با رایزنی‌های انجام شده، این مشکل درحال حل شدن است.
وی اظهار داشت: مشکل اساسی پرداخت مطالبات ایثارگران عدم تأمین اعتبار برای بیمه دی بود بنابراین حق‌‎بیمه ایثارگران به‌موقع پرداخت نمی‌شد، اما ضمن تقدیر و تشکر از بنیاد شهید و امور ایثارگران در تأمین اعتبار حق‌بیمه ماه‌های اخیر، امیدواریم مطالبات معوق نیز بزودی تأمین و پرداخت شود که بتوان بخش بیشتری از مطالبات مراجع و مراکز درمانی را تسویه کرد.
وی تصریح کرد: در دو سه ماهه اخیر تأمین اعتبار به‌موقع انجام شده است؛ یعنی حدود 250 میلیارد تومان در ماه در زمان مقرر به بیمه دی پرداخت می‌شود که به‌ واسطه این اقدامات در مسیر خوبی قرار گرفته‌ایم و پیش‌بینی می‌شود اگر مسیر به همین ترتیب ادامه یابد، بتوانیم مشکلات را حل کنیم.
وی خاطرنشان کرد: اکنون مطالبات ایثارگران تا پایان اسفند پرداخت شده است، اگرچه ممکن است مواردی به صورت موردی وجود داشته باشد که به دلایلی همچون مشکل در سند باشد، به همین منظور ایثارگران باید برای حل این مشکل و دریافت هزینه های درمانی خود به شعب بیمه دی مراجعه کنند.
رامندی ادامه داد: امیدواریم حق‌ بیمه ماه جدید نیز طبق قولی که به ما داده شده است، طی چند روز آینده پرداخت شود تا تمامی مطالبات ایثارگران را به‌طورکامل بپردازیم.
وی اضافه کرد: همچنین امیدواریم بتوانیم بخش عمده‌ای از مطالبات مراکز طرف قرارداد با بیمه دی را نیز پرداخت کنیم.
مدیر بیمه‌های اشخاص بیمه دی گفت: درباره بیمه‌گری ابزارها و فرایندهای نوینی داریم تا افراد تنها با کدملی به مراکز طرف قرارداد مراجعه ‌کنند و خدمات دریافت کنند. همچنین پرونده‌ها در مدت کمی ارزیابی می‌شود.
وی تصریح کرد: البته تنها مشکل همین تأمین اعتبار برای پرداخت مطالبات ایثارگران بوده است که با تأمین اعتبار به طور یقین با تلاش‌های فراوان، خدمات ارزنده‌ای به ایثارگران ارائه می‌دهیم.
به گفته وی، اکنون یک میلیون و 700 هزار نفر ایثارگر تحت پوشش هستند و بیمه آنها از یکم آبان سال 97 آغاز و تا 30 مهر 1398 نیز ادامه دارد.
وی درباره اینکه آیا سقفی برای پرداخت هزینه‌های درمانی به ایثارگران وجود دارد، اظهار داشت: سقفی برای پرداخت هزینه‌ها به ایثارگران وجود ندارد مگر اینکه هزینه مورد تأیید وزارت بهداشت نباشد.
اجتمام* ٧٢6٨*1834


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield