پیام خراسان

آخرين مطالب

تعلیق کارت بازرگانی شرکت وارداتی برای ارز دولتی در خراسان شمالی اقتصادي

  بزرگنمايي:

پیام خراسان - مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی از تعلیق شش ماهه کارت بازرگانی یک شرکت به دلیل عدم اجرای تعهدات واردکنندگان در قبال دریافت ارز و خدمات دولتی در شهرستان بجنورد خبر داد.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی، سیدجواد سیدالموسوی با اشاره به شکایت یکی از بانک‌های از شرکتی وارداتی اظهار کرد: یکی از بانک‌ها از مدیرعامل یک شرکت وارداتی به اتهام عدم ایفای تعهدات واردکنندگان در قبال ارز و خدمات دولتی شکایت کرد و پرونده‌ای به‌منظور بررسی این عدم اجرای تعهدات در شعبه تعزیرات تشکیل شد.
وی به جزییات این پرونده اشاره کرد و گفت: شرکت وارداتی مبلغ هشت میلیون و 352 هزار و 932 لیر ترکیه برای واردات هشت هزار و 964 کیلوگرم مواد افزودنی بتن دریافت کرده، اما مدرکی برای ایفای تعهد ارائه نداده و با توجه به اطلاع متهم از وقت رسیدگی و عدم حضور وی در وقت رسیدگی، شعبه تخلف را محرز دانست.
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی با اعلام محکومیت علیه مدیرعامل این شرکت بازرگانی تصریح کرد: مدیرعامل این شرکت به اتهام عدم اجرای تعهدات واردکنندگان در قبال ارز و خدمات دولتی به استناد ماده 10 قانون تعزیرات حکومتی به اعاده عین ارز به بانک موصوف و تعلیق کارت بازرگانی به مدت شش ماه محکوم‌شده است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield