پیام خراسان

آخرين مطالب

فرمانده انتظامی خراسان رضوی خبر داد:

اجرای طرح‌های انتظامی و ترافیکی تاسوعا و عاشورا / هیچ مورد ناامنی گزارش نشده است اجتماعي

اجرای طرح‌های انتظامی و ترافیکی تاسوعا و عاشورا / هیچ مورد ناامنی گزارش نشده است
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به اجرای طرح‌های انتظامی و ترافیکی در تاسوعا و عاشورای حسینی، گفت: تاکنون هیچ مورد ناامنیبه پلیس گزارش نشده است.
سردار محمد کاظم تقوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، در این خصوص، اظهار کرد: طرح‌های انتظامی و ترافیکی محرم با محوریت تمهیدات ویژه ترافیکی و انتظامی تاسوعا و عاشورای حسینی در دستور کار پلیس خراسان رضوی قرار دارد.
وی ادامه داد: نیروهای انتظامی با درک حساسیت و اهمیت حضور موثر خود در کنار مردم، برای برقراری نظم و امنیت کامل سوگواری‌های حماسی روز تاسوعا و عاشورای حسینی با روحیه خستگی ناپذیر و آمادگی کامل مشغول انجام وظیفه هستند.
تقوی با اشاره به همکاری شایسته و آگاهانه مسئولان هیئت‌های عزاداری و همچنین مشارکت زائران و مجاوران بارگاه ملکونی ثامن‌الحجج آقا علی‌بن موسی‌الرضا(ع) و تعامل دیگر دستگاه‌ها و سازمان های خدماتی و امدادی، گفت: خوش‌بختانه اقدامات گسترده و طرح‌های پلیسی با موفیقت کامل انجام می‌شود و تاکنون هیچ‌گونه مورد ناامنی در استان خراسان رضوی گزارش نشده است.
وی افزود: در روز عاشورای حسینی نیز کارکنان انتظامی تا آخرین لحظات سوگواری‌های میلیونی در خیابان‌های مشهد و همچنین دیگر شهرها و مناطق شهری و روستایی و مرزی استان در آماده‌باش کامل هستند.
وی همچنین از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوکی مراتب را به فوریت‌های پلیسی 110 گزارش دهند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield