پیام خراسان

آخرين مطالب

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

مقابله با ظلم و حامل پیام‌های فرهنگی بودن مؤلفه ورزشکار مکتبی است ورزشي

مقابله با ظلم و حامل پیام‌های فرهنگی بودن مؤلفه ورزشکار مکتبی است
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بیرجند- نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی گفت:مقابله با ظلم، حمایت از مظلوم و حامل پیام‌های فرهنگی بودن در نقشه راه یک ورزشکار مکتبی وجود دارد.

 آیت‌الله سید علیرضا عبادی صبح چهارشنبه در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان‌خراسان‌جنوبی اظهار کرد: هرچند ورزش زمینه‌ساز ارتقاء سلامت، این بزرگترین نعمت خدادادی است ولی در کنار آن شاخصه‌های فرهنگی نیز وجود دارد.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی بیان کرد: از گذشته های دور در کشور ما ورزش یک تشکیلات اجتماعی و دارای سبقه مردمی بوده است که نمونه آن را در ورزش‌های باستانی می‌توان دید.
عبادی با تبیین اینکه ورزش‌های باستانی به ورزشکار شخصیت می‌داده است، ادامه داد: این شخصیت بخشی از ورزشکار فردی صبور، اخلاق‌مدار، بردبار، مردمی و بخشنده می‌ساخته که بسیار ارزشمند و مهم است.
وی افزود: صرف داشتن یک قدرت بدنی برای انسان کافی نیست بلکه باید این نعمت خداوندی همراه با مسئولیت اجتماعی، مسائل معنوی، اخلاقی و فرهنگی باشد.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه به دنبال یک ورزش مکتبی هستیم، گفت: مقابله با ظلم، حمایت از مظلوم و حامل پیام‌های فرهنگی بودن در نقشه راه یک ورزشکار مکتبی وجود دارد.
عبادی اظهار کرد: پیامبر اسلام(ص) در توصیه‌ای بیان کردند که قدرتمندترین افراد کسی است که کشش و علاقه‌ها به موضوعات مختلف او را به گناه وادار نکرده و در هر شرایط و حالاتی حتی در هنگام عصبانیت جز حرف حق نگوید.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield