پیام خراسان

آخرين مطالب

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد:

امدادرسانی هلال احمر خراسان جنوبی به 259 نفر در تاسوعا و عاشورا اجتماعي

امدادرسانی هلال احمر خراسان جنوبی به 259 نفر در تاسوعا و عاشورا
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بیرجند- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به امدادرسانی های انجام شده در 48ساعت گذشته گفت: در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی به 259 نفر امدادرسانی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد رحیم شهریاری صبح چهارشنبه در نشستی با خبرنگاران با تسلیت ایام عزای امام حسین(ع) بیان کرد: برای امدادرسانی هرچه سریع تر در روزهای تاسوعا و عاشورا 22 پایگاه ثابت و شش پایگاه سیار آماده خدمت رسانی بوده اند.
وی ادامه داد: همچنین 11 تیم پشتیبان، 27 دستگاه آمبولانس، 18 دستگاه خودروی نجات، یک تیم امداد هوایی، یک تیم واکنش سریع و 11 خودروی امدادی پشتیبان برای امدادرسانی به حوادث احتمالی تاسوعا و عاشورا در آمادگی کامل بوده اند.
شهریاری با اشاره به امدادرسانی های انجام شده در 48ساعت گذشته بیان کرد: در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی به 259 نفر امدادرسانی شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ادامه داد: از این تعداد 119 نفر به صورت سرپایی درمان شده و هشت نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.
وی با بیان اینکه 44 تیم در امدادرسانی های تاسوعا و عاشورا فعالیت داشته اند، اظهار کرد: همچنین در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی 46 دستگاه آمبولانس، پنج دستگاه نجات و 10 دستگاه کمکدار سبک به کارگیری شده است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield