پیام خراسان

آخرين مطالب

دریافت وجه هنگام ثبت نام دانش آموزان ممنوع است سياسي

دریافت وجه هنگام ثبت نام دانش آموزان ممنوع است
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بیرجند - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: به استناد ماده 30 آیین نامه اجرایی مدارس، دریافت هرگونه وجه هنگام ثبت نام دانش آموزان به جز وجوه مربوط به بیمه حوداث و کتاب های درسی ممنوع و هر نوع تخلف احتمالی در این زمینه بر عهده مدیران مدارس است.

محمدعلی واقعی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طبق این آئین نامه برگزاری هرگونه آزمون، مصاحبه ورودی و شرط معدل هم در مدارس مجاز نیست تا دانش آموزان به دلایل مذکور از ثبت نام محروم نشوند.
وی ادامه داد: بر اساس این آئین نامه فقط مدارس در ارتباط با وجوح اختیاری کمک‌های مردمی، فعالیت‌های فوق برنامه، سرویس ایاب ذهاب، لباس فرم و لباس کارگاهی با هماهنگی انجمن اولیا مربیان مدرسه و رعایت سایر قوانین و مقررات پس از سال تحصیلی، مجاز به برنامه ریزی خواهند بود.
واقعی اظهار داشت: 2 هزار و 750 مدرسه در خراسان جنوبی از ابتدای خرداد 98 آماده ثبت نام دانش آموزان در سه مقطع ابتدایی و متوسطه دوره اول و دوم هستند.
وی یادآور شد: ثبت نام دانش آموزان ابتدایی از اول تا آخر خرداد و متوسطه اول و دوم از اول تا پایان تیرماه امسال ادامه خواهد داشت.
والدین می‌توانند هرگونه تخلف در ثبت نام مدارس را به تلفن 32424734 اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش پرورش خراسان جنوبی اطلاع دهند.
3215 * 6054


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield