پیام خراسان

آخرين مطالب

وحشی‌گری‌ تمدن غرب به مردم تفهیم شده است سياسي

وحشی‌گری‌ تمدن غرب به مردم تفهیم شده است
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بیرجند - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: وحشی‌گری‌ تمدن غرب به مردم تفهیم شده و مقاومت نیروهای مسلح در عمل این موضوع را به دنیا نشان داده است.

حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی روز شنبه در دیدار با فرماندهان نظامی و انتظامی خراسان جنوبی به مناسبت هفته دفاع مقدس افزود: شگرد، مکر و حیله افرادی که دم از تدین می‌زدند و با اسم دین ظلم، تجاوز، آدم‌کشی و ویرانی انجام می‌دادند رسوا شده است.
وی اظهار داشت: امروز ادعاهای دروغ و مکر و حیله دشمن به رسوایی کشیده شده است و افرادی که همراه این دسته بودند نیز آنان را ترک می‌کنند.
امام جمعه بیرجند بیان کرد: یکی از دیپلمات‌ها اماراتی می‌گوید تاریخ را به دو بخش قبل و بعد از ساقط شدن پهباد آمریکایی تقسیم کرده است، یعنی بعد از سقوط پهباد فهمیدند آمریکا حتی از خود نمی‌تواند دفاع کند.
وی عنوان کرد: بعد از شکست‌های پی در پی هر کدام کنار کشیدند لذا فتنه‌انگیزها در باتلاق ماندند، اینها تنها پیروزی نظامی نیست بلکه پیروزی مطلق است که هم در بست و بازوی قدرتمند نظامی به آنها تکانی دادید که فهمیدند چه خبر است، هم چنان آنان را از مواضع به اصلاح تمدن به رسوایی کشاندید که حتی خودشان بین خود جایگاهی ندارند.
حجت الاسلام و المسلمین عبادی با بیان اینکه امروز دشمنان تخلیه شده‌اند و چیزی ندارند یادآور شد: در آستانه هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی غنای معنوی نیروهای مسلح مشخص می‌شود.
وی گفت: در داخل یا خارج، از نظر انسانی و اسلامی وقتی مشکلی از قبیل سیل، زلزله یا رفع محرومیت‌ها برای جامعه پیش می‌آید با دست نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به صورت چند منظوره گره از کار باز می‌شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به محبوبیت نیروهای مسلح در جامعه اشاره کرد و افزود: این تنها محبوبیت ظاهری نیست بلکه حاکی از محبوبیت نیروهای مسلح نزد خداست و این مخصوص ایران نیست بلکه ملت‌های دیگر به شما عشق می‌ورزند و شما را منجی بشر از دست وحشی‌های بدتر از مغول می‌دانند.
وی اظهار داشت: در اقصی نقاط دنیا نیروهای مسلح جزو چهره‌های محبوب هستند اینها را با هیچ نرخی نمی‌توان جابه جا کرد و این نتیجه 40 سال مقاومت و ایستادگی است.
حجت الاسلام و المسلمین عبادی تصریح کرد: قانون اساسی با کارشناسی درست و با محوریت قرآن تنظیم شده است و بر اساس آن انقلاب و جامعه ما به هیچ نحو برنامه‌ای برای تجاوز و تعدی به هیچ ملتی، قومی یا کشور نداریم.
وی ادامه داد: مواضع ما در 40 سال گذشته جمهوری اسلامی نیز مشخص است همچنین بر اساس قانون اساسی ما هیچ ظلمی از ناحیه هیچ ظالمی را تحمل نمی‌کنیم.
امام جمعه بیرجند با بیان اینکه انقلاب ما اسلام ماست و یک انقلاب فرهنگی برای انسان کامل شدن است اظهار داشت: دبیر اسبق سازمان ملل در یکی از سخنرانی‌هایش در کشورهای اروپایی گفت، اگر اروپا خصمانه با انقلاب اسلامی ایران برخورد نمی‌کرد فرهنگ این انقلاب می‌توانست ضایعات فرهنگی اروپا را نیز جبران کند.
وی عنوان کرد: در چنین حالتی دنیا به ما حمله کرد در حالیکه اصل توطئه از غرب و شیطان بزرگ بود و در حالیکه توسط صدام از مدت‌ها قبل کشور به 12 لشکر مکانیزه تجهیز شده بود همه به سر ما ریختند اما در نهایت برگ پیروزی دست ما افتاد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی یادآور شد: با مقاومت و ایستادگی ظرف 40 سال گذشته چه آنچه مستقیم در یورش علیه ما بود و چه آنچه بالقوه در منطقه بود، جمعیت کم ایران در مقالب جمعیت کثیر دشمن پیروز شدند.
وی گفت: در دوران دفاع مقدس یا آنچه بعدا به صورت‌های مختلف در منطقه صورت گرفت انقلاب اسلامی پیروز میدان شد.
حجت الاسلام والمسلمین عبادی افزود: پیروزی‌هایی که کسب کرده‌ایم با قلم، بیان و سلاح قابل ترسیم نیست و به ویژه در 40 سال گذشته دشمنان واژه تمدن و تدین را در افکار عمومی جهان یدک می کشیدند.
وی ادامه داد: غربی‌ها، اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها به نحو کاذب اینطور تفهیم کرده بودند که این یک تمدن است لذا آنچه خطرناک بوده این موضوع است که از یورش نظامی هم خطرناک‌تر بود.
امام جمعه بیرجند بیان کرد: آمریکا صرفا از جهت نظامی کارآیی خود را از دست داده است در حالیکه پیش از انقلاب، در هر جایی می‌خواست حکومت را عوض کند با یک ناو می‌توانست این کار را انجام دهد.
وی افزود: در حال حاضر بعد از اینکه با همه یال و کوپال خود به میدان مبارزه آمده است حسرت می‌خورد که هفت تریلیون دلار در کشوری هزینه کرده است اما با دست خالی ان را ترک می‌کند.
حجت الاسلام والمسلمین عبادی بیان کرد: این نه تنها تمدن نیست که به بدترین نوع وحشی گری نسبت به جامعه مسلمان و غیرمسلمان است و امروز این موضوع در جهان تثبیت شده است.
وی عنوان کرد: آنچه آمریکا را خلع سلاح می‌کند اینکه ماسک‌ها را برداشته‌اید و چهره‌های وحشی، آدمکش، ویرانگر و ستمگر که کودکان را می‌کشند و خیلی بدتر از مغول کار می‌کنند را نشان داده‌اید.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه غرب در دنیا بی اعتبار شده است ادامه داد: امروز رئیس جمهوری آمریکا بارها با اظهار نظر خود در مجالس رسمی می‌خندد این همان پیروزی است.
وی یادآور شد: انگلیس، فرانسه، آلمان، صهیونیست‌ها و آمریکا از کدام تمدن حرف می زدند در حالیکه بارها خیانت، دروغ، خشونت، دورویی داشتند و اکنون بین ملت‌های خودشان هم جا ندارند.
حجت الاسلام والمسلمین عبادی با بیان اینکه افکار جهان از دشمنان منصرف شده است گفت: بیان این پیروزی‌ها را با قلم، زبان و هنر نمی‌شد انجام داد بلکه مقاومت‌های نیروهای مسلح آن را انجام داد.
7557* 6054


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

اعتبار باند دوم محور نهبندان - سربیشه تامین شد

صنایع دستی نیازمند برندسازی است

اولین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های شهرستان برگزار شد.

نباید عده‌ای سودجو، دامان پاک همه بازاریان را لکه‌دار کنند

برای اخذ مجوز 60 سالن مطالعه در خراسان رضوی اقدام شده است

2 هزار و 550 کیلو گرم زعفران در خوشاب تولید شد

درخواست مردم از قوه قضائیه: با اشرار برخورد شود

مسابقات همخوانی قرآن دانش‌آموزان کشور در مشهد پایان یافت

ترافیک در جاده‌های خراسان رضوی پرحجم است

بصیرت، ضایعات نفوذ دشمن را کاهش می‌دهد

مردم در دفاع از امنیت کشور لحظه‌ای درنگ نمی‌کنند

دشمن در تجمعات اخیر به دنبال کشته‌سازی بود

شورای نگهبان در احراز صلاحیت‌ها نباید رودربایستی داشته باشد

توسعه تفکر بسیجی جامعه را مصون می‌کند

راهپیمایی نمازگزاران سرایان در حمایت از امنیت داخلی ومحکوم کردن اقدامات اغتشاشگران

قدردانی امام جمعه بجنورد از مردم در جداسازی مطالبات خود از آشوب‌گران

خطبه‌های نماز جمعه شهرستان‌های خراسان رضوی

درچهلمین سالگردبزرگداشت هفته بسیج

سهمیه‌بندی سوخت نباید موجب گرانی اجناس شود.

مراسم تکریم ومعارفه امام جمعه شهر سرایان

راهپیمایی «ابراز انزجار از اغتشاش‌گران و میثاق با ولایت» در مشهد

29 لیدر تجمعات اعتراضی در خراسان جنوبی دستگیر شدند

گزارش‌های تصویری هواشناسی در ایرنا گامی در راستای افزایش اطلاع رسانی

امام جمعه مشهد: حضور مردم دشمنان را مستاصل کرده‌ است

مسئولان درتصمیمات خود مردم را نادیده نگیرند/گران‌فروشان جزو اشرار

اعتراض حق مردم است/بی تدبیری در سهمیه بندی بنزین

جلسه بهداشت سقاخانه های شهرستان بیرجند برگزار شد

مسئولان اقتصادی با کار جهادی قیمت‌ها را کنترل کنند

صف به نانوایی‌های خراسان شمالی بازگشت

حضور پرشور مشهدی‌ها در راهپیمایی میثاق با ولایت

مردم پای آرمان‌های انقلاب و نظام ایستاده‌اند

حضور پرشور مردم مشهد در راهپیمایی میثاق با ولایت

میراث فرهنگی خراسان شمالی آماده همکاری با بخش خصوصی است

کشت گلخانه‌ای در جوین 2 برابر شد

پنج هزار نفر ازطریق مراکز کاریابی خراسان رضوی مشغول کار شدند

انتشار گزارش‌های تصویری هواشناسی در ایرنا گامی در راستای افزایش اطلاع رسانی

مهمترین رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته‌ای که گذشت

اردوی تیم ملی کبدی در مشهد آغاز شد

سیل حدود 83 میلیارد ریال به تاسیسات آب خراسان شمالی خسارت زد

جذب 21 میلیارد ریال برای جبران خسارات‌ سیل به آبفای خراسان شمالی

تئاتر خراسان شمالی برترین‌های خود را شناخت

یادواره 400 شهد بسیجی در سبزوار برگزار شد

بیش از 80 درصد مردم خراسان شمالی مشمول بسته معیشتی هستند

فعالیت 800 گروه نمایش در کشور

استاندار خراسان شمالی: بسیج تکیه‌گاه انقلاب است

پرونده تخلف فروشگاههای زنجیره‌ای در مشهد تشکیل شد

ساخت باند دوم محور نهبندان - سربیشه تامین اعتبار شد

پایان مطالعه طرح توسعه 2 روستای در معرض خطر رانش شیروان

هنرمند شیروانی معروف به حنجره طلای ایران درگذشت

پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج در خاطر دلدادگان ایران اسلامی ماندگار شد