پیام خراسان

آخرين مطالب

سياسي

سرمایه‌گذاری در حوزه غذا و دارو از اولویت‌های جدی معاونت علمی ریاست جمهوری است

پیام خراسان - مشهد- معاون علمی و فناوری رئیس‌ جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان گفت: سرمایه‌گذاری و حمایت از فعالان در حوزه غذا و دارو به ویژه داروهای دامی از اولویت‌های جدی این معاونت است.

حضور استاندار خراسان جنوبی در ایسنا

پیام خراسان - استاندار خراسان جنوبی، محمد صادق معتمدیان در تحریریه خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) حضور یافت.

افزایش 70 درصدی بارش‌ها در خراسان شمالی

پیام خراسان - بجنورد- خراسان شمالی در 6 ماهه نخست امسال 165 میلی‌متر بارندگی داشته که این رقم نسبت به 97.8 میلی‌متر مدت مشابه پارسال، 70 درصد افزایش نشان می‌دهد.

بارندگی پاییزه خراسان شمالی 184 درصد رشد داشت

پیام خراسان - بجنورد- رئیس گروه تحقیقات اداره کل هواشناسی خراسان شمالی گفت: میانگین بارش استان در پاییز امسال 69.9 میلیمتر بود که نسبت به پاییز پارسال 184 درصد رشد داشته است.

جعل عنوان پلیس تله‌ای برای کلاهبرداری

پیام خراسان - مشهد- استفاده از شگرد پلیس جعلی و پلیس قلابی از رایج‌ترین شیوه‌های کلاهبرداری در سال‌های اخیر است که در آن کلاهبرداران با طعمه قرار دادن اعتماد شهروندان به پلیس، نیات شیطانی خود را اجرا می‌کنند.

انجمن تخصصی گردشگری سلامت شکل گیرد/ضرورت استفاده از فرصت نمایشگاه

پیام خراسان - بیرجند- ضرورت حضور بخش گردشگری خراسان‌جنوبی در نمایشگاه‌های بین‌المللی و شکل‌گیری انجمن تخصصی گردشگری سلامت در کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی بیرجند مورد بررسی قرار گرفت.

تسهیلات ارزان‌ قیمت برای فراوری زرشک در اختیار بهره‌برداران قرار می‌گیرد

پیام خراسان - استاندار خراسان جنوبی گفت: منابع مالی، اعتباری و تسهیلات ارزان‌ قیمت برای فراوری محصولات استراتژیک استان از جمله زرشک دیده شده است و در اختیار بهره‌برداران قرار می‌گیرد.

قرق‌ های اختصاصی، بستر ساز توسعه جمعیت حیات وحش

پیام خراسان - تهران - ایرنا- رییس کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: قرق ‌های اختصاصی ابزاری برای توسعه برنامه ‌های حفاظتی در گستره طبیعی کشور و بستر ساز توسعه جمعیت‌ حیات ‌وحش کشور هستند.

شناسایی هشت منطقه خراسان شمالی برای ایجاد شکارگاه اختصاصی

پیام خراسان - بجنورد- رئیس اداره محیط طبیعی اداره‌کل حفاظت محیط‌ زیست خراسان‌شمالی گفت: تاکنون، هشت منطقه در عرصه‌های طبیعی این استان 28 هزار کیلومتر مربعی برای ایجاد شکارگاه و قرق‌گاه اختصاصی شناسایی شده است.

قرق های مردمی در خراسان شمالی ایجاد می شود

پیام خراسان - بجنورد- ایرنا- مدیرکل حفاظت از محیط زیست خراسان شمالی گفت: قرق های مردمی با رویکرد جلب مشارکت های مردمی و بخش خصوصی در استان ایجاد می شود.

معاون علمی رئیس جمهوری به مشهد سفر کرد

پیام خراسان - مشهد- معاون علمی و فناوری رئیس‌ جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان روز دوشنبه به منظور شرکت در نشست ملی فناوری و اقتصاد دانش بنیان استان خراسان رضوی به مشهد سفر کرد.

زمین های ورزش، زمین اخلاق،جوانمردی و پاک زیستن است

پیام خراسان - مهندس کریمی فرماندار قائنات،در نشست هم اندیشی با مسئولین هیئت های ورزشی شهرستان قائنات، با تأکید براینکه زمین های ورزش، زمین اخلاق، جوانمردی و پاک زیستن است؛بیان داشت: هیئت های ورزشی محل بسیار خوبی برای انتقال مفاهیمی همچون،جوانمردی،پاک زیستن و اخلاق به نسل جوان می باشد.

جلسه ستاد توسعه شهرستان نهبندان

پیام خراسان - محمد صادق معتمدیان در جلسه " ستاد توسعه شهرستان نهبندان " اعلام کرد : طبق اطلاعات و آمارهای اداره کل راه و شهرسازی استان ، طی سال جاری میزان جذب اعتبارات و پیشرفت در پروژه های راه سازی در استان نسبت به سال قبل 4 برابر افزایش یافته است . معتمدیان در این جلسه با اشاره به ارزشمند بودن سفر سالهای پیش مقام معظم رهبری و دستور صدور سند توسعه شهرستان نهبندان ، اظهار داشت : با گذشت قریب 14 سال از سفر مقام معظم رهبری به این شهرستان و علیرغم  تهیه سند توسعه آن ، متاسفانه طی سال های گذشته اقدام شایع و ملموسی در خصوص رفع محرومیت از این شهرستان انجام نگرفته است ، لذا ضرورت دارد مدیران استانی و شهرستان به اجرایی شدن سند توسعه شهرستان توجه ویژه ای داشته باشند .

هزار و 820 تن هزار ماهی در سبزوار تولید شد

پیام خراسان - سبزوار- هزار و 820 تن ماهی سردابی و گرمابی طی شش ماه نخست امسال در شهرستان سبزوار تولید شد که نسبت به مدت مشابه پارسال 200 تن افزایش یافته است.

"تا ابد با تو می مانم" روایت زندگی همسر یک جانباز

پیام خراسان - مشهد- "تا ابد با تو می مانم" درباره زندگی "مریم مقدس" همسر سردار جانباز "اکبر نجاتی" است و خاطرات وی را از دوران دفاع مقدس تا پرستاری کردن از همسر جانبازش در خانه روایت می‌کند.

ایجاد مرکز دولتی، حلقه گمشده ترک اعتیاد در قوچان است

پیام خراسان - مشهد - رئیس بهزیستی قوچان گفت:‌ راه اندازی مرکز دولتی ترک اعتیاد می‌تواند به درمان اعتیاد معتادان نیازمند این شهرستان کمک کند و قوچان در کنار فعال بودن کمپ‌های ترک اعتیاد خصوصی نیازمند ایجاد یک مرکز دولتی در این زمینه است.

پلیس جعلی، تله‌ای برای کلاهبرداری

پیام خراسان - مشهد- استفاده از شگرد پلیس جعلی و پلیس قلابی از رایج‌ترین شیوه‌های کلاهبرداری در سال‌های اخیر است که در آن کلاهبرداران با طعمه قرار دادن اعتماد شهروندان به پلیس، نیات شیطانی خود را اجرا می‌کنند.

13 هزار ایرانی به سرطان سینه مبتلا هستند

پیام خراسان - کرمان- عضو پژوهشکده سرطان پستان (سینه) جهاد دانشگاهی تهران گفت: طبق آخرین اعلام آمار سال 93 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ،13 هزار نفر در کشور به سرطان سینه مبتلا هستند.

رشد چهار برابری اعتبارات راهسازی در خراسان جنوبی

پیام خراسان - بیرجند - استاندار خراسان جنوبی گفت: طبق اطلاعات و آمارهای اداره کل راه و شهرسازی، امسال میزان جذب اعتبارات و پیشرفت در پروژه‌های راهسازی استان نسبت به سال قبل چهار برابر افزایش یافته است.

انتقاد رئیس اتاق اصناف بجنورد از تبلیغات غیرمتعارف فروشگاه‌های زنجیره‌ای

پیام خراسان - بجنورد- رئیس اتاق اصناف بجنورد با انتقاد از تبلیغات غیرمتعارف فروشگاه‌های زنجیره‌ای گفت: بازرسی از فروشگاه‌های بزرگ بر عهده سازمان صنعت، معدن و تجارت است و تخلف آنان باید توسط این سازمان رصد شود.

کشف تالار ستون دار هخامنشی در خراسان شمالی

پیام خراسان - بجنورد - سرپرست گروه باستان شناسی محوطه تاریخی ریوی خراسان شمالی گفت: در کاوش های باستان شناسی بین المللی در محوطه ریوی شهرستان مانه و سملقان، ساختمانی بزرگ مربوط به معماری شاه نشینی دوره هخامنشی با بخش هایی از یک تالار ستون دار و پایه ستون سنگی کشف شد.

کشف مُهرهای هخامنشی از یک محوطه تاریخی خراسان شمالی

پیام خراسان - بجنورد - سرپرست هیات باستان‌شناسی ایرانی تپه «ریوی» مانه و سملقان گفت: باستان‌شناسان ایرانی و آلمانی در جریان کاوش مشترک در محوطه این تپه، موفق به یافتن شماری مهرهای گلی مربوط به عصر هخامنشی و اشکانی شدند.

باستان‌شناسان آلمانی در راه خراسان شمالی

پیام خراسان - بجنورد- فصل هفتم پژوهش‌های باستان‌شناسی ایرانی- آلمانی در محوطه تاریخی ریوی، واقع در دشت سملقان به‌زودی با مجوز پژوهشگاه میراث فرهنگی کشور آغاز می‌شود.

بخش خصوصی تامین واگن خراسان رضوی برای سیر در آسیای میانه را بر عهده گرفت

پیام خراسان - مشهد- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: به منظور بهره‌گیری از فرصت فراهم شدن امکان سیر ناوگان ریلی ایران در کشورهای آسیای میانه، مسئولیت تامین واگن مورد نیاز برای سیر ناوگان ریلی استان در این حوزه به بخش خصوصی واگذار شد.

14 هزار نفر در صنعت و تجارت کفش در خراسان رضوی فعال هستند

پیام خراسان - مشهد- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: 14 هزار نفر از مرحله تولید تا فروش کفش در خراسان رضوی مشغول فعالیت هستند و 85 درصد از کفش‌های عرضه شده در بازار مشهد تولید داخل کشور به ویژه همین استان است.

خراسان رضوی نیازمند توسعه حمل و نقل ریلی است

پیام خراسان - مشهد- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: سهم این استان در حمل و نقل ریلی کالا به ویژه بارهای سنگین مانند سیمان و فولاد باید به شدت افزایش یابد و تحقق این مهم همکاری بیشتر راه آهن جمهوری اسلامی ایران را می طلبد.

بخش خصوصی تامین واگن مورد نیاز خراسان رضوی برای سیر در آسیای میانه را بر عهده گرفت

پیام خراسان - مشهد- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: به منظور بهره‌گیری از فرصت فراهم شدن امکان سیر ناوگان ریلی ایران در کشورهای آسیای میانه، مسئولیت تامین واگن مورد نیاز برای سیر ناوگان ریلی استان در این حوزه به بخش خصوصی واگذار شد.

دانشجویان در کنار کسب علم به مهارت‌آموزی نیاز دارند

پیام خراسان - مشهد- رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر گفت: امروز دانشجویان در کنار کسب علم به مهارت آموزی نیاز دارند و باید از فرصتی که برای تحصیل رایگان و استفاده از امکانات آموزشی در این دانشگاه دولتی برایشان فراهم شده است در این راستا استفاده مناسب کنند.

13 گردشگر اروپایی از جاذبه‌های تاریخی گناباد و بجستان بازدید کردند

پیام خراسان - گناباد- 13 گردشگر اروپایی از کشورهای لهستان، سوییس و فرانسه روز یکشنبه از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری شهرستان‌های گناباد و بحستان واقع در جنوب استان خراسان رضوی بازدید کردند.

پرداخت تسهیلات اشتغال مانع بازگشت معتادان به اعتیاد می‌شود

پیام خراسان - گناباد- فرماندار گناباد با اشاره به اینکه بیکاری در کنار سستی اراده از علل مهم بازگشت دوباره معتادان به اعتیاد است گفت: پرداخت تسهیلات اشتغال و کارآفرینی به این افراد، موجب کاهش تبعات معضل اعتیاد در جامعه می‌شود.

مشهدالرضا (ع) پذیرای عزاداران دهه پایانی ماه صفر

پیام خراسان - مشهد- سرزمین خورشید همه ساله در ایام شهادت امام رضا (ع) و عزاداری‌های دهه پایان صفر پذیرای بیش از سه میلیون زائر است و دستگاه‌های مختلف تلاش خود را برای هر چه بهتر برگزار شدن مراسم عزاداری در این ایام به کار می‌گیرند.

تمامی روستاهای خراسان جنوبی به شبکه ملی اطلاعات متصل می‌شود

پیام خراسان - بیرجند - استاندار خراسان جنوبی گفت: به مناسبت برگزاری همایش ملی روز روستا و عشایر در خراسان جنوبی یکصد روستا به شبکه ملی اطلاعات متصل شد و امیدواریم تا هفته دولت سال آینده شاهد اتصال تمامی روستاها به این شبکه باشیم.

ارایه آمار دقیق در رفع مبادی بی‌سوادی موثر است

پیام خراسان - بیرجند - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: با توجه به انجام سرشماری سال 95، آماری دقیق از مرکز آمار ایران مبنی بر بی‌سوادی به معاونت سوادآموزی ارایه نشده که اگر محقق شود در رفع مبادی بی‌سوادی موثر است.

چهارهزار و600زائر پیاده از کاشمر و خلیل آباد راهی مشهد خواهند شد

پیام خراسان - کاشمر - رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشمر گفت: چهار هزار و 600 زائر پیاده رضوی از شهرستان‌های کاشمر و خلیل آباد در قالب 34 کاروان در دهه پایانی صفر به مشهد سفر خواهند کرد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد منصوب شد

پیام خراسان - مشهد - سیدمحمدحسین بحرینی‌طوسی با حکم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد منصوب شد.

کمتر از 2 درصد زرشک خراسان جنوبی صادر می‌شود

پیام خراسان - بیرجند - رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: قسمتی از محصول زرشک استان به صورت تازه مصرف و بخشی نیز با فراوری و بسته‌بندی به کشورهای همسایه صادر می‌شود که میزان صادرات کمتر از 2 درصد است.

ساير مطالب

خراسان شمالی در اربعین حسینی سیاه‌پوش شد

ترافیک در ورودی‌های مشهد پُر حجم است

1200 پرس غذای نذری بین عزاداران اربعین حسینی در بیرجند توزیع شد

شور اربعین در حرم رضوی

اربعین روز تکمیل انقلاب عاشورا است

تامین سوخت پاییزه 2500 دستگاه ماشین‌آلات کشاورزی شیروان

دمای هوا در خراسان رضوی کاهش می‌یابد

راهپیمایی عظیم اربعین تفکر غربی را به چالش می‌کشد

پیاده روی جاماندگان اربعین به مثابه یک آیین

توزیع گردشگر در خراسان رضوی ضرورتی برای توسعه

جاماندگان اربعین در مشهد به سمت حرم امام رضا (ع) پیاده‌روی کردند

زائران پیاده گناباد و خواف ارادت خود را به حضرت سیدالشهدا (ع) نشان دادند

ورزش خلیل‌آباد در حسرت امکانات و اعتبارات

11 هزار و 500 تن بادام خشک سالانه در خراسان رضوی تولید می‌شود

پنج هزار هکتار از زمین‌های رشتخوار به کشت گندم اختصاص یافت

آتش نشانی مشهد به حالت آماده‌ باش در آمد

43 هزار فرصت شغلی در خراسان رضوی ایجاد شد

آستان امام رضا(ع) تسلی گاه بازماندگان همایش بزرگ اربعین حسینی

اربعین و خروشان عاشوراییان در آستان هشتمین نور

سوگ زائران امام رضا (ع) در اربعین فراق

بیش از 50 درصد باغ های خراسان شمالی انگور است

طرح داربستی در 25 هکتار از تاکستان‌های خراسان شمالی اجرایی می‌شود

مسائل نظری و سیاسی یکی از جایگاه‌های تقوا است

مسائل عقیدتی و سیاسی یکی از جایگاه‌های تقوا است

جشنواره آلو و گردو در کوهسرخ کاشمر برگزار شد

مسابقات کشوری شطرنج در مشهد برگزار شد

مسابقات تنیس قهرمانی کشور در مشهد پایان یافت

تخلف برخی مراکز عرضه گاز مایع در خراسان شمالی

هیئت عزاداری کفن‌پوشان در راه حرم مطهر امام رضا(ع)

پیاده‌روی اربعین؛ تابلوی گرایش‌های عدالت خواهانه در برابر سیستم‌های ظالمانه

امدادهای غیبی در آستانه اربعین/ دستگیری سرشبکه اخبار ضدانقلاب

راهپیمایی اربعین، رژه اسلام در محضر امام عصر(عج) است

ملت با تجمع عاشورایی، پیام اقتدار به دشمن داد

ترافیک در جاده‌های خراسان رضوی پُرحجم است

عظمت راهپیمایی اربعین موجب شگفتی جهانیان شده است

خطبه‌های نمازجمعه شهرستان‌های خراسان رضوی

امام جمعه بیرجند: جدایی علم و تزکیه بلای جان انسان است

تضعیف انقلاب اسلامی پروژه دیرینه استکبار است

تفکر غربی منشا تمام ظلم‌ها در جهان است

حرکت اربعین ریشه در گرایش های عدالت خواهانه انسان دارد

ابلاغ بیش از سه هزار وام مسکن روستایی در خراسان شمالی

تیم موعود گناباد قهرمان رقابت‌های لیگ برتر فوتسال خراسان رضوی شد

مسابقه دوچرخه‌سواری جایزه بزرگ در مشهد برگزار شد

زیارت امام حسین(ع) از نشانه‌های مؤمن است

سوانح رانندگی در سبزوار 11 مصدوم بر جای گذاشت

شهرک‌های صنفی در خراسان رضوی توسعه می‌یابند

همایش جاماندگان اربعین حسینی در سبزوار برگزار شد

کیفیت هوای مشهد در وضعیت هشدار قرار دارد

ثبت نام متقاضیان پیاده‌روی اربعین در خراسان رضوی از 260 هزار نفر گذشت

نوزدهمین سوگواره استانی تعزیه در کاشمر به کار خود پایان داد

تشکیل سازمان‌های مردم‌نهاد در راستای توانمندسازی زنان روستایی ضروری است

اجرای موسیقی فاخر ایرانی هیچ مخالفی ندارد

نیمی از شهروندان نابینای سبزوار مستمری می‌گیرند

عایدی زکات در سبزوار صرف تهیه نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان شد

پنج هزار تن انگور در خوشاب تولید شد

مهم‌ترین رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته‌ای که گذشت

جبران غفلتهای گذشته، برگ برنده معدن در چهل سالگی انقلاب

آزادسازی 45 درصد از مساحت پهنه های اکتشافی معدنی در فروردین ماه

20 معدن خراسان رضوی متروکه است

قوس شمالی آبرسانی به بجنورد علملیاتی می شود

تمامی شهروندان بجنورد از آب آشامیدنی با کیفیت بهره مند می‌شوند

کانال‌های پروژه آبرسانی به بجنورد با خاک پر شد

84 درصد جمعیت روستایی فاروج زیر پوشش تلفن همراه

اراضی مناسب راه‌اندازی شهرک‌های صنفی سوغات و پوشاک مکان‌یابی می‌شود

یک سوم جمعیت معلولان شیروانٰ نابینا هستند

وقوع حادثه در معدن طبس جان دو کارگر را گرفت

استاندار خراسان رضوی با استاندار نجف دیدار کرد

ثبت‌نام 1450 نفر از خراسان جنوبی برای پیاده‌روی اربعین

41 موکب خراسان جنوبی برای زائران اربعین برپا می‌شود

کشف 5 تن شیرین‌بیان قاچاق در شیروان

سانحه رانندگی در بجستان یک کشته بر جای گذاشت

ریزش معدن در طبس جان 2 کارگر را گرفت

مضمون 55 درصد تماس‌ها با پلیس خراسان رضوی درخواست راهنمایی است

خطرپذیری باغ‌های انگور فاروج در برابر سرما کاهش می‌یابد

کشف بیش از 3 تن سنگ معدن قاچاق در اسفراین

خراسان رضوی رتبه نخست تولید آلو را در کشور دارد

آیین شروع سال تحصیلی جدید در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد

بیشترین اُفت تحصیلی در سال نخست دانشجویی رخ می‌دهد

172 نابینا از کمک هزینه تحصیلی بهره‌مند شدند

بیشترین اُفت تحصیلی دانشجویان در سال نخست دانشجویی اتفاق می افتد

917 زن سرپرست خانوار از خدمات بیمه‌ای کمیته امداد بهره‌مند شدند

تداوم خدمت‌رسانی به زوار تا یک هفته پس از اربعین در مرز مهران

تمهیدات ترافیکی حرم رضوی در اربعین حسینی

کاهش 50 درصدی طلاق و افزایش 4 درصدی ازدواج در شهرستان سرایان

پدر سردار شهید مزدستان به فرزند شهیدش پیوست

اتاق بازرگانی خراسان رضوی کمیسیون انرژی تشکیل داد

برترین‌های استاندارد خراسان جنوبی تجلیل شدند

آماده‌سازی 13 مرکز اسکان اضطراری زائران پیاده برای دهه پایانی صفر

ترافیک در جاده های خراسان رضوی پرحجم است

افزایش 5 برابری نظارت استاندارد بر نازل‌های سوخت

اختصاص 100 درصدی ظرفیت ناوگان خراسان جنوبی به زائران اربعین

انجام شش هزار و 305 فقره نمونه برداری از مراکز تولید و عرضه

130 سکه نفیس باستانی به موزه آستان قدس رضوی هدیه شد

376 محصول دانش‌بنیان مبتنی بر نانو فناوری در کشور تولید شد

تصادف در جاده طبس 2 کشته داشت

نشست شورای عالی سیاست‌گذاری کنگره شهدای خراسان رضوی برگزار شد

نظارت بر اجرای استاندارد در 25 هزار واحد تولیدی تا پایان شهریور

جلسه

جلسه شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان زیرکوه برگزار گردید

افزایش 14 درصدی تولید قارچ در خراسان شمالی

افزایش 81 درصدی بارش‌ها در شیروان

موکب‌های آستان قدس رضوی تا پنج روز پس از اربعین دایر هستند

اعلام پایگاههای فعال اهدای خون مشهد همزمان با اربعین

روند افزایش دما در خراسان رضوی ادامه دارد

اربعین جلوه اتحاد و دوستی دو ملت ایران و عراق

استقبال از زوج دوچرخه سوار

روز جهانی نابینایان

مراسم روز جهانی زنان روستایی

بیش از 21 هزار نفر در خراسان شمالی زائر اربعین شدند

اعضای هیات بازرسی انتخابات در بجستان تعیین شدند

5 درصد سهیمه آرد فصل سرما در خراسان شمالی ذخیره می‌شود

رشد 85 درصدی منابع ارزی خراسان شمالی

باند تصادفات ساختگی برای کلاهبرداری در خراسان جنوبی متلاشی شد

کارگروه تامین سوخت و مواد نفتی شهرستان سرایان

پاریس: روح‌ الله زم در فرانسه پناهنده بود

شما برای خدمت انتخاب شده‌اید که امروز اینجا هستید

همه مسئولان عراقی برای برگزاری بهتر مراسم اربعین حسینی فعال هستند/خراسان رضوی 87 موکب در کربلا و نجف با ظرفیت 123 هزار نفر اسکان روزانه دارد

خراسان شمالی ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی را جشن می‌گیرد

صدور مجوز اکتشاف ایمیدرو در معدن آلبلاغ اسفراین

باید از توان تشکل‌های نظام صنفی کشاورزی برای ارتقای تولید و اشتغال کمک گرفت

نحوه برگزاری و محتوای کنگره شهدا بسیار مهم است

همه مسئولان عراقی برای برگزاری بهتر مراسم اربعین حسینی فعال هستند / خراسان رضوی 87 موکب در کربلا و نجف با ظرفیت 123 هزار نفر اسکان روزانه دارد

هنرمندان بجنوردی دارنده بیشترین اثر در چهاردهمین جشنواره تئاتر استان

صدور مجوز اکتشاف مقدماتی ایمیدرو در معدن آلبلاغ اسفراین

سیستم ورزش و جوانان فاقد بنیه علمی است

استاندار خراسان شمالی ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی را تبریک گفت

جنگل‌های هیرکانی ثبت جهانی شد

جشن ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی در خراسان شمالی برگزار می‌شود

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان: حساب شده بازی کردیم

رکورد دومینوی 16 هزار قطعه‌ ای در نیشابور ثبت شد

150 پروژه نیمه تمام ورزشی خراسان رضوی نیازمند چهار هزار میلیارد ریال است

هیئت‌های ورزشی غیرفعال تعطیل می‌شوند

پلمب آسانسور 2 مجتمع تجاری بجنورد

اختصاص 1.5 میلیارد ریال به مرمت بافت تاریخی روئین اسفراین

تعاون روستایی با پرداخت تسهیلات از زعفرانکاران حمایت می‌کند

زمین‌خواری در خراسان جنوبی به صفر نزدیک می‌شود

رعات نکردن قانون دلیل برخی از مشکلات است

پایگاه پهلوانی زورخانه‌ای در بیرجند راه‌اندازی می‌شود

تیم نفت مسجد سلیمان تیم شهر خودرو مشهد را شکست داد

شهرخودرو و ذوب آهن حذف شدند/ مس کرمان و نفت مسجدسلیمان صعود کردند

در انتقال مفاهیم پدافند غیرعامل به مردم کوتاهی کرده‌ایم

پایگاه تغذیه سالم در 24 مدرسه بجنورد راه اندازی شد

کمک 10 میلیارد ریالی خیران شیروان به حوزه سلامت

طرح تغذیه سالم در برخی مدارس خراسان شمالی اجرایی می‌شود

80 درصد بهره‌برداران کشاورزی خراسان رضوی خرده مالک هستند

246 میلیون ریال کالای قاچاق در مرز دوغارون کشف شد

اتصال بیرجند به شبکه ریلی در قالب کنسرسیوم دنبال می‌شود

دستور تسریع در طرح اتصال بیرجند به خط ریلی سراسری صادر شد

24 میلیارد و 300 میلیون تومان به راه‌آهن خراسان جنوبی تخصیص یافت

وظایف اصلی جهاد کشاورزی حفظ کاربری اراضی است