پیام خراسان

آخرين مطالب

فرهنگي

تشکیل کمیته اسکان ستاد برگزاری مسابقات جهانی کشتی در خراسان شمالی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی با اشاره به تشکیل کمیته اسکان ستاد برگزاری مسابقات کشتی جام باشگاه‌های جهان در بجنورد، این رویداد را فرصتی برای معرفی ظرفیت‌های استان به مهمانان داخلی و خارجی دانست و گفت: برنامه‌ریزی‌ها جهت میزبانی هرچه بهتر از مهمانان این مسابقات در حال انجام است.

9 پروژه زیرساختی بخش گردشگری در خراسان شمالی احداث شد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی از احداث 9 پروژه مربوط به زیرساخت‌های گردشگری در بخش دولتی، طی 8 ماهه نخست سال جاری خبر داد.

رونمایی از تنها نسخ دست‌نویس «روزنامۀ وقایع اتفاقیه»

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی در سی‌وششمین سه‌شنبۀ فرهنگی خود از تنها نُسخ دست‌نویس و منحصربه‌فرد «روزنامۀ وقایع اتفاقیه» و قدیمی‌ترین سند وقف مطبوعاتی در جهان، رونمایی کرد.

پخت "نان یوخا" در خراسان شمالی؛ مهارتی که میراث ملی شد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی بیش از ده‌ها نوع نان سنتی در مناسبت‌های مختلف در شهر و روستاهای خراسان شمالی طبخ می‌شود، این نان‌ها به دلیل ماندگاری، عطروطعم ویژه، به‌عنوان سوغات به دیگر مناطق نیز فرستاده می‌شود. نان یوخا یکی از آن‌ها است که مهارت پخت آن به‌عنوان میراث ناملموس، به ثبت ملی نیز رسیده است.

برگزاری تورهای گردشگری برای مهمانان داخلی و خارجی مسابقات کشتی جام باشگاه‌های جهان

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی با اشاره به برگزاری رقابت‌های کشتی جام باشگاه‌های جهان به میزبانی این استان، گفت: تورهای گردشگری به‌منظور معرفی جاذبه‌های خراسان شمالی برای مهمانان این رویداد بین‌المللی برنامه‌ریزی شده است.

می‌خواستم روح اخوان ثالث در سردیس‌اش نمود پیدا کند

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی یک طراح مجسمه گفت: سعی کردم در ساخت سردیس اخوان ثالث، جدا از لایه‌های ظاهری که بیشتر شبیه‌سازی است، بتوانم به روح و ویژگی‌های مخصوص این شخصیت دست پیدا کنم.

مشهد می‌تواند در اقتصاد، فرهنگ و هنر جایگاه قابل توجهی داشته باشد

پیام خراسان - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: یکی از شهرهایی که به طور جدی می‌تواند در اقتصاد، فرهنگ و هنر جایگاه قابل توجهی داشته باشد، شهر مشهد است، هم به اعتبار کلان‌شهربودن و هم به اعتبار این که ده‌ها میلیون زائر فرصت‌های قابل توجهی دارند که محصولات و خدمات فرهنگی و هنری را در این شهر پیدا کنند.

سلحشوری: در بین جان‌ باختگان نوجوان هم هست

پیام خراسان - یک نماینده مجلس شورای اسلامی معتقد است سال‌ هاست تصمیم‌ گیران با مردم حرف نزدند که این خود می‌تواند منجر به اتفاقاتی شود که شاید نتوان آسیب‌هایش را جبران کرد

پاییزه کتاب از مرز فروش 30 میلیاردریال عبور کرد

پیام خراسان - تهران- طرح پاییزه کتاب که همزمان با بیست‌وهفتمین دوره‌ هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود، از مرز فروش 30 میلیارد ریال کتاب گذشت.

خراسان رضوی رتبه نخست کشوری فروش کتاب را کسب کرد

پیام خراسان - مشهد- خراسان رضوی امسال در چارچوب برنامه‌های سراسری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه ترویج کتاب و کتابخوانی، با اجرای مطلوب "طرح پاییزه کتاب" رتبه نخست را در میان 31 استان کشور به لحاظ میزان فروش کتاب کسب کرد.

سرخط مطبوعات 11 آذر خراسان جنوبی

پیام خراسان - بیرجند - مطبوعات خراسان جنوبی در سرخط و یادداشت‌های روز دوشنبه یازدهم آذر 98 به بررسی موضوعات روز و رویدادهای مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی پرداختند

تبدیل شهر هخامنشی در خراسان شمالی به سایت موزه طی بازه سه ساله

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی از تبدیل شهر هخامنشی در این استان به سایت موزه طی بازه سه ساله خبر داد.

کتاب پیرمرد و صندلی روایت زندگی شهید مدرس

پیام خراسان - مشهد- کتاب پیرمرد و صندلی روایتگر ماجراهای پندآموز حیات سیاسی شهید آیت‌الله سیدحسن مدرس چهره مصلح شهیر و نماینده روحانی پاکدست و برجسته مجلس شورای ملی وقت در اواخر حکومت قاجار و اوایل دوره استبدادی رضاخانی است.

نصب تابلوهای دوزبانه برای معرفی جنگل‌های هیرکانی در خراسان شمالی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی با اشاره به برنامه‌ریزی‌ها در جهت حفاظت و معرفی جنگل‌های جهانی هیرکانی، گفت: در محدوده‌های تردد مسافران، تابلوهای دوزبانه به‌منظور معرفی این میراث طبیعی به گردشگران در استان نصب می‌شود.

آشنا: باید پاسخگوی کشته‌ شدگان بی‌ گناه باشیم

پیام خراسان - مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور گفت: هیچ کس ادعا نکرده است؛ تمام افرادی که برای اعتراض به خیابان آمدند، اغتشاشگر بوده‌اند. به طور قطع تمام مسئولانی که باید در این باره پاسخ بدهند، پاسخ‌ خواهند داد

ساخت پنج آموزشگاه برای جایگزینی مدارس سنگی خراسان شمالی

پیام خراسان - بجنورد- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی گفت: ساخت پنج آموزشگاه جدید برای جایگزینی مدارس سنگی در روستاهای این استان به پایان رسیده که به‌زودی بهره‌برداری می‌شود.

اطلس بادی خراسان شمالی تهیه شد

پیام خراسان - بجنورد- قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت: سه اطلس بادی در مناطق بادخیز این استان برای تولید انرژی سبز تهیه و بتازگی یک دکل هم به صورت آزمایشی برای نصب توربین‌های بادی در آن نصب شده است.

5725 اثر به دبیرخانه جشنواره سینمایی دفاع مقدس کهربا ارسال شد

پیام خراسان - مشهد- دبیر جشنواره هنری و سینمایی دفاع مقدس کهربا گفت: از روز 29 بهمن 1397 تا 31 شهریور ماه کنونی فیلمسازان و هنرمندان کشورمان پنج هزار و 725 اثر سینمایی به نخستین جشنواره فیلم دفاع مقدس خراسان رضوی ارسال کرده اند.

میراث فرهنگی؛ پشتوانه‌ای برای تداوم حیات فرهنگی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی یک دکترای تاریخ گفت: حفظ میراث فرهنگی به عنوان پشتوانه‌ای برای تداوم حیات فرهنگی یک کشور ضروری است، چرا که شناسنامه هر کشوری آثار باستانی و میراث‌های فرهنگی آن است.

معاون سپاه: وقایع اخیر در عمر انقلاب، بی‌ سابقه بود

پیام خراسان - معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت: اتفاقی که در روزهای پایانی آبان‌ماه رخ داد مسئله‌ای گسترده و جدید بود که گر چه نمونه‌هایی از آن در اغتشاشات سال 88 و 96 دیدیم اما به لحاظ گستردگی در ابعادی بسیار کوچک‌تر از حوادث اخیر قرار دارد

مجسمه‌سازی هنر و زبان است

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی ریبین حیدری گفت: می‌توان از مجسمه‌سازی به عنوان یک هنر و یک زبان یاد کرد؛ چراکه ساخت و خلق یک اثر با تکنیک‌های اجرایی که دارد می‌تواند با مخاطب رابطه برقرا کند، هر چند که مخاطب شخصیت مجسمه را نشناسد.

مدارس ابتدایی مشهد شیفت عصر تعطیل شد

پیام خراسان - مشهد - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی از تعطیلی مدارس ابتدایی مشهد در شیفت عصر به علت تشدید آلودگی هوا خبر داد.

خراشاد؛ روستای جهانی« توبافی» شد

پیام خراسان - بیرجند- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: روستای خراشاد در این استان به عنوان روستای هدف هنر دستی « توبافی» (حوله بافی) به ثبت جهانی رسید.

جشن جهانی شدن «توبافی» خراشاد برگزار می شود

پیام خراسان - بیرجند - ایرنا - رئیس شورای اسلامی روستای جهانی خراشاد گفت: جشن ثبت جهانی «توبافی» روستای خراشاد به زودی و بعد از ماه مبارک رمضان در این روستا برگزار می شود.

حوله جهانی در دست واسطه‌ها

پیام خراسان - بیرجند - یک سال از ثبت جهانی حوله‌بافی روستای خراشاد در خراسان جنوبی می‌گذرد و در این مدت تولیدکنندگان این هنر 300 ساله مواد اولیه را از چند دست واسطه تهیه می‌کنند که هزینه تولید را افزایش و سود آن را کاهش داده است.

تجلیل از مفاخر ، الگوسازی برای جوانان است

پیام خراسان - استاندار خراسان جنوبی گفت: تجلیل از شخصیت‌های ماندگار علاوه بر ترویج اخلاق حسنه قدرشناسی، می‌تواند الگوسازی برای جوانان را نیز به همراه داشته باشد.

کشف 35 سکه تاریخی در شهرستان مانه و سملقان

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی خراسان شمالی از کشف و ضبط 35 عدد سکه تاریخی در شهرستان مانه و سملقان خبر داد.

مطهری به مردم: سخت است، اما مقاومت کنید

پیام خراسان - «علی مطهری»، نایب رئیس سابق مجلس و نماینده تهران شرایط را سخت می داند و علاوه بر همراهی مردم، خواستار نظارت جدی دولت بر قیمت ها و همچنین اختصاص سهمیه بنزین خاص به مردم برای ایامی نظیر تعطیلات خاص و عید نوروز است

گرانی کتاب حریف فرهنگ‌ دوستان نشد/گلایه از دوری مکان نمایشگاه

پیام خراسان - بیرجند- بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب هر چند مشکلاتی چون گرانی کتاب و دوری مکان را مطرح می‌کنند ولی با این وجود شلوغی نمایشگاه کتاب دوباره فرهنگ دوستی مردم دیار خاوران را به اثبات رساند.

بیرجند؛ میزبان جشنواره دانشجویی موسیقی نواحی شرق ایران

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان‌ جنوبی گفت: جشنواره دانشجویی موسیقی نواحی شرق ایران با حضور استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، یزد و کرمان در بیرجند برگزار می‌شود.

ساير مطالب

هویت بخشی به بیش از 15 محصول صنایع‌دستی خراسان شمالی با بسته‌بندی مناسب

جلب اعتماد گردشگر به جذب او منتهی می‌شود

عناوین روزنامه‌های 22 آبان ماه خراسان رضوی

فعالیت 64 کانون قرآن و عترت در دانشگاه‌های علوم پزشکی

بیست و یکمین پردیس سینمایی امید در شهر شیروان احداث می شود

نگاهی به کتاب نخستین رویاروییهای هنر عصر ناصری با هنر غرب

مرور سرمقاله مطبوعات 21 آبان خراسان جنوبی

امام جمعه اهل سنت تربت جام: تفرقه‌ افکنان را باید طرد کرد

مولوی اهل‌سنت: هفته وحدت نمادی برای همه ایام است

نگاهی به کتاب "نخستین رویارویی‌های‌ هنر عصر ناصری با هنر غرب"

محفل انس با قرآن کریم به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت

پاییز؛ بهار گردشگری خراسان جنوبی

عناوین روزنامه‌های خراسان رضوی در 21 آبان

خراسان جنوبی نماد وحدت شیعه و سنی است

برج فرهنگ و هنر استان خراسان جنوبی احداث می‌شود

انقلاب شمار کتابخانه های خراسان شمالی را 9 برابر کرد

خراسان شمالی در امانت‌گیری کتاب، سوم کشور است

مسلمانان با اتحاد و همگرایی، خود را از تفرقه افکنی بیگانگان دور نگه دارند

کاهش آسیب‌های اجتماعی در حوزه دانش آموزی در اولویت است

قبولی عبادت مسلمین در گرو وحدت است

سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بزودی اجرا می‌شود

برج فرهنگ و هنر در بیرجند احداث می‌شود

سند تحول بنیادین در 100 هزار مدرسه در حال اجرا است

«برج فرهنگ و هنر» استان خراسان جنوبی احداث می شود

215 شهید اهل‌سنت خراسان رضوی سند وحدت هستند

بمناسبت دهه وقف

به مناسبت آغاز ایام گرامیداشت کتاب وکتابخوانی صورت گرفت

دیدار شورای هئیات مذهبی، موکب های اربعین و متولیان امام زادگان فردوس با فرماندار شهرستان

بازدید آموزشگاه شاهد حضرت رقیه (س) شهرستان نهبندان

برگزاری جلسه برنامه ریزی همایش پیاده روی به مناسبت هفته وحدت

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان

بمناسبت هفته بیمه سلامت

تفرقه اندازی راهبرد بلند مدت دشمن است

هنری که در سبد خانوار مردم هیچ جایگاهی ندارد

وحدت و انسجام رمز پیروزی جوامع اسلامی است

جشنواره‌های سبز، راهکاری در مقابله با تغییرات اقلیمی

استکبار به اهداف خود از تهاجم فرهنگی نمی‌رسد/حجاب نماد زن مسلمان

مکتب‌خانه موسیقی مقامی در خراسان جنوبی تاسیس شود

2 فیلم از مشهد در جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران حضور دارد

خراسان شمالی دبیرخانه دایمی جشنواره بین المللی کاریکاتور شود

ساخت پردیس سینمایی در دستور کار قرار گرفت

عناوین روزنامه‌های خراسان رضوی در 19 آبان

جلسه برنامه ریزی برگزاری جشنواره شتر در شهرستان

20 هنرمند در سمپوزیوم مجسمه‌سازی مشهد پذیرفته شدند

مستندنگاری 50 قلم شی فرهنگی تاریخی به‌دست‌آمده از کاوش‌های"ریوی"

جوان انگلیسی از طریق ارتباط مجازی با حرم رضوی مسلمان شد

سوگواره ملی خاتون رضوی در مشهد برگزار شد

هفته وحدت فرصتی برای همدلی جهان اسلام است/توحیدمهم ترین محور وحدت

معرفی 100 طرح خلاقانه کتاب خوانی خراسان شمالی در پایتخت کتاب

طرح معلم آینده‌ساز در 150 مدرسه خراسان شمالی اجرا می‌شود

عناوین روزنامه‌های هجدهم آبان ماه خراسان رضوی

فرمانده سپاه: شأن مردم، داشتن زندگی شاد است

مصباح‌ یزدی: نمی‌ خواستند انقلاب به 40 سالگی برسد

تکمیل کتابخانه مرکزی شیروان 25 میلیارد ریال نیاز دارد

ترویج وقف قرآن در نمایشگاه قرآن مشهد

تشکیل جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان

اقامت بیش از 10 هزار مسافر در بوم گردی‌های خراسان شمالی

حمایت 70 میلیون تومانی از ناشران کتاب خراسان شمالی در سال جاری

نمایشگاه کتاب به مناسب روز فرهنگ عمومی

ستاد شئون فرهنگی شهرستان نهبندان

کتاب و کتابخوانی راه اصلی انتقال و ماندگاری دانش

آغاز مرمت 20 باب مسجد در شیروان

مشارکت بخش خصوصی به ارتقای نمایشگاه کتاب مشهد کمک می‌کند

عناوین روزنامه‌های چهاردهم آبان ماه خراسان رضوی

26 گردشگر خارجی از جاذبه‌های تاریخی خواف بازدید کردند

موکب‌داران آخر ماه صفر در مشهد تجلیل شدند

مصباحی مقدم: به مصلحت نیست FATF را رد کنیم

13 آبان نقطه عطف در استکبارستیزی مردم ایران است

نباید دانش آموزان را از ورود به تشکل‌های دانش آموزی منع کرد

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و در آستانه ی یوم الله 13 آبان

شب های فرهنگی در نمایشگاه کتاب مشهد

عناوین روزنامه‌های خراسان رضوی در سیزدهم آبان

تجربه‌نگاری در نمایشگاه کتاب مشهد اجرا می‌شود

یک ناشر: ذائقه مخاطبان کتاب به تاریخ شفاهی میل کرده‌است

بودجه اندک نمایشگاه کتاب مشهد از شکوه برگزاری آن کم نکرد

حال‌ و‌ هوای راست و چپ سیاسی برای انتخابات 98

تلاش برای خروج از روزمرگی شدن موقوفات

عرضه 700 عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس در نمایشگاه کتاب مشهد

غنای فرهنگی جامعه با غذا معرفی می‌شود

جای خالی جوایز ادبی در خراسان جنوبی

تدریس همراه با فعالیت بدنی در عملکرد تحصیلی دانش‌آموزان مؤثر است

حضور هنرمندان خراسان شمالی در جشنواره موسیقی نواحی ایران

عناوین روزنامه‌های خراسان رضوی در دوازدهم آبان

حضور مهندس میرزاجانی معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی فرمانداری در مراسم صبحگاه مشترک دانش آموزی

سرخط مطبوعات 11 آبان خراسان جنوبی

نمایشگاه خراسان رضوی آذر ماه امسال در تاجیکستان برپا می‌شود

19 آبان آخرین مهلت شرکت در نمایشگاه استانی کتاب است

جشنواره ملی عکس زعفران در تربت‌حیدریه برپا شد

عناوین روزنامه‌های یازدهم آبان ماه خراسان رضوی

نگاهی به حضور زائران پیاده در اربعین و دهه آخر ماه صفر

عناوین روزنامه‌های خراسان رضوی در نهم آبان

کتاب و کتابخوانی در جامعه مورد بی‌مهری قرار گرفته است

برگزیدگان کتاب سال خراسان رضوی معرفی شدند

پایان عملیات مسجد انقلاب بجنورد اسیر بی پولی

پیاده‌روی اربعین تمرینی برای آمادگی ظهور امام زمان (عج)

سرخط مطبوعات 8 آبان خر اسان جنوبی

حضور فرماندار در دانشگاه فرهنگیان واحد بنت الهدی صدر فردوس

متولی خاصی در حوزه موسیقی کودک وجود ندارد

سیمای خراسان رضوی پل ارتباط مردم با بارگاه منور امام رضا(ع)

عناوین روزنامه‌های هشتم آبان خراسان رضوی

به مناسبت دهه ی وقف صورت پذیرفت؛

دیدار یکه خانی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان

‌ثبت 20 آیین سنتی-مذهبی خراسان شمالی در فهرست میراث معنوی کشور ‌

تامین نظم و امنیت 3 میلیون زائر سوگواری های پایان ماه صفر در مشهد

جزئیات برنامه‌‏‌های سالروز شهادت امام رضا در حرم رضوی

جزئیات برنامه‌‏‌های سالروز شهادت امام رضا(ع) در حرم رضوی اعلام شد

بیانیه‌ محمد علی زم درباره دستگیری پسرش

اعلام ویژه‌برنامه‌های جشن ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی در خراسان شمالی

آماده‌سازی 10000 صندلی وسایل نقلیه عمومی در خراسان‌شمالی برای جابه جایی زائران امام رضا(ع)

هموطنان اهل‌سنت به حرم مطهر رضوی مشرف شدند

شهدای دانش‌آموز راه رستگاری را پیدا کردند

6 موکب برای خدمت رسانی به زائران رضوی در سبزوار برپا شد

زائر امام رضا (ع) حرمت دارد/ باید آرامش روانی میهمانان حریم رضوی را فراهم کنیم

60 درصد از وقف های انجام شده در خراسان شمالی برای رفع نیازهای روز است

یکهزار و 600 مترمربع به فضای کتابخانه‌های خراسان شمالی افزوده شد

عضویت روستاییان خراسان شمالی در کتابخانه 6 برابر شهری هاست

حضور 30 هزار زائر غیرایرانی دهه آخر صفر در حرم رضوی

حضور 30 هزار زائر غیرایرانی دهه پایانی صفر در حرم رضوی

عناوین روزنامه‌های خراسان رضوی در چهارم آبان

رشد 92 درصدی اقامت گردشگران در واحدهای بوم‌گردی

خراسان جنوبی از مناطق بکر گردشگری است

اطلاعیه دفتر جهانگیری درباره لوایح مرتبط با FATF

تخریب 30 درصد از محوطه تاریخی"ریوی" به علت فعالیت کوره های آجرپزی

آزادی 11 زندانی خراسان شمالی از محل موقوفات طی نیمه نخست امسال

افزایش 2000 نفری زائران پیاده امام رضا(ع) در خراسان شمالی

قرائتی: بزرگ ترین سرمایه انسانی در دستان معلمان جامعه است

7 هزار دانش آموز فردوسی در انتخابات شوراهای دانش آموزی شرکت کردند

اطلس میراث فرهنگی و باستان شناسی خراسان جنوبی در دست تهیه است

رشد 300 درصدی آثار باستانی شناسایی شده در خراسان جنوبی

تمدنی از دیروز و حال امروز کاروانسراهای خراسان جنوبی

زنگ بیهقی در مدارس سبزوار نواخته شد

محتوای کتب درسی نیازمند کودتا است/ بی مهارتی تبعات سیاسی دارد

سرخط مطبوعات یکم آبان خراسان جنوبی

دهمین مجموعه خصوصی آثار تاریخی خراسان رضوی پروانه فعالیت دریافت کرد

عناوین روزنامه‌های اول آبان در خراسان

مراسم عزاداری اربعین

تشرف 250 معلول به حرم مطهر رضوی همزمان با دهه آخر صفر

برپایی 72 موکب در خراسان شمالی برای خدمت رسانی به زائران امام رضا(ع)

خوشنویسی نماد بارز پیوند هنر با اندیشه دینی و حکمت است

اردوغان به دنبال بمب اتم

احیاء گلیم سوزنی نهبندان پس از 50 سال

15 هزار زائر پیاده از خراسان شمالی راهی مشهد شدند

برگزاری دهمین یادواره شهدای وحدت در خراسان شمالی

30 موکب برای زائران پیاده رضوی در قوچان برپا شد

فرهنگ میزبانی زائران باید ارتقا یابد

30 موکب در قوچان به زائرین پیاده امام رضا (ع) خدمت‌ رسانی می‌کنند

زیارت اربعین یک گنجینه ارزشمند است

کمیت و کیفیت کتاب فروشی های خراسان شمالی ایده آل نیست

معیارهای دینداری جامعه ما در جهت مقابله با غیبت، دروغ و تهمت نیست

عناوین روزنامه‌های خراسان رضوی در 30 مهر