پیام خراسان

آخرين مطالب

قتل مرد دو زنه در دسیسه زن خائن و مرد غریبه! / در مشهد فاش شد اجتماعي

قتل مرد دو زنه در دسیسه زن خائن و مرد غریبه! / در مشهد فاش شد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - با آخرین متهم پرونده جنایت در خیابان ثمانه مشهد، خط سیر عاملان این قتل وحشتناک به کرج و کرمانشاه رسید.
بامداد هفدهم آذر سال گذشته، زمانی که یکی از پاکبانان شهرداری برای برداشتن گاری دستی به یک چهار دیواری محصور در خیابان ثمانه 15 رفت و قفل در این چهار دیواری را گشود ،ناگهان با جسد خون آلودی روبه رو شد که کنار ساختمان یک مجتمع 3 واحدی افتاده بود.
دقایقی بعد با اطلاع همسایگان از ماجرای جسد خون آلود، تلفن پلیس 110 به صدا درآمد و بدین ترتیب نیروهای انتظامی عازم محل کشف جسد شدند. اگرچه ابتدا تصور می شد که مرد 45 ساله از پشت بام به درون چهار دیواری سقوط کرده است اما با حضور قاضی ویژه قتل عمد در محل حادثه، ورق برگشت و ماجرای این سقوط مرگبار، رنگ جنایی به خود گرفت، چرا که وجود تور کبوتران و نحوه شکستگی اندام مرد 45 ساله، حکایت از قتل عمدی داشت. به همین دلیل با انتقال جسد به پزشکی قانونی ،تحقیقات کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به سرپرستی سرهنگ ولی نجفی (رئیس دایره قتل عمد آگاهی) با صدور دستورات ویژه ای از سوی مقام قضایی آغاز شد. بررسی های مقدماتی نشان داد: مقتول 45 ساله ساکن ساختمان 3 واحدی بوده و تعدادی کبوتر را در پشت بام نگهداری می کرده! گزارش خراسان حاکی است، با پیدا شدن آثاری از خون در پشت بام، مشخص شد که فرد یا افرادی با ناصر (مقتول) درگیر شده و او را به قتل رسانده اند.
همسر مقتول که نمی توانست اضطراب خود را پنهان کند، درباره چگونگی این ماجرا به قاضی ویژه قتل عمد گفت: عصر بود که من به همراه دختر و پسرم برای خرید لوازم تحریر به بیرون از منزل رفتیم اما قبل از آن که من از خانه خارج شوم، دو مرد را دیدم که برای گفت وگو درباره کبوتر نزد همسرم آمده بودند. بنابراین گزارش، زن جوان که مدعی بود از مدتی قبل با همسرش اختلافات خانوادگی داشته، در ادامه اظهاراتش افزود: همسرم با زن دیگری ازدواج کرده بود و کمتر نزد من و فرزندانم حضور داشت. او وقتی از سر کار به منزل می آمد، سراغ کبوترانش در پشت بام می رفت و پس از آن که به آن ها آب و دانه می داد و ساعتی را کنار کبوترانش می گذراند ،به خانه همسر دومش می رفت و در هفته شاید یک یا دو روز را به منزل من می آمد. به همین دلیل هم ارتباط عاطفی زیادی با یکدیگر نداشتیم و مانند خیلی از زوج ها دچار اختلاف و قهر و آشتی بودیم. با این حال، من وقتی از خرید به خانه بازگشتم و همسرم را ندیدم موضوع را اصلا جدی نگرفتم زیرا تصورم این بود که او مثل همیشه به خانه هوویم رفته است!
اگرچه زمان وقوع جنایت با ادعاهای زن جوان مطابقت داشت اما چگونگی وقوع جنایت معمای پیچیده ای را مقابل مقام قضایی قرار داده بود. به همین دلیل تحقیقات محرمانه و غیرمحسوس کارآگاهان ادامه یافت تا این که سرنخ هایی از مردی به نام «فرزاد» در این پرونده به دست آمد که بیانگر آشنایی او با «ب» (زن مقتول) بود. بررسی های بیشتر در این باره نشان داد که این مرد 44 ساله در روز وقوع جنایت در مشهد حضور داشته است اما فعلا در کرج ساکن است. با ایجاد این روزنه در دهلیزهای تاریک این پرونده جنایی، تلاش های کارآگاهان با دستورات ویژه قاضی دکتر حسن زرقانی وارد مرحله جدیدی شد و گروهی از کارآگاهان با هدایت و نظارت مستقیم سرهنگ جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی) عازم کرج شدند. این در حالی بود که ردیابی های کارآگاهان و رصدهای غیرمحسوس آن ها نشان می داد که «ب» (همسر مقتول) نیز به منزل یکی از بستگانش در کرج رفته است. همین حضور ناشیانه دو مظنون در کرج، گره کور این پرونده جنایی را گشود و کارآگاهان با کسب دستورات قضایی و راهنمایی های قاضی زرقانی موفق شدند دو متهم را در کرج شناسایی و دستگیر کنند. با انتقال متهمان به مشهد، آن ها تحت بازجویی های تخصصی قرار گرفتند.
«ب» که دیگر ماجرای قتل شوهرش را لو رفته می دید، باز هم سعی می کرد تا راز این جنایت وحشتناک را پنهان کند اما زمانی که با نصیحت ها و ارشادهای قاضی ویژه قتل عمد روبه رو شد، ناگهان لب به اعتراف گشود و گفت: هیچ گاه نمی خواستم همسرم کشته شود! من به دلیل همین اختلافات خانوادگی خیلی از او ناراحت بودم و زجر می کشیدم تا این که با «فرزاد» تماس گرفتم و مشکلات خانوادگی ام را برایش بازگو کردم. سپس از او خواستم به گونه ای از همسرم زهرچشم بگیرد که دست از رفتارهای عذاب آورش بردارد، ولی زمانی که من در خانه نبودم او به همراه دوستش به خانه آمدند و من دیگر از ماجرای قتل اطلاعی نداشتم تا این که همسایه ها از وجود جسدی در چهاردیواری کنار منزلم سخن گفتند و من فهمیدم که آن ها شوهرم را کشته اند!
«فرزاد» (متهم دیگر پرونده) نیز که در حضور کارآگاه آرمین منفرد (افسر پرونده) سخن می گفت،پای مرد 47 ساله ای به نام «افشین» را به میان کشید و اظهار کرد: من به تنهایی نمی توانستم خواسته «ب» را انجام بدهم، به همین دلیل سراغ «افشین» رفتم و از او خواستم تا به من کمک کند. شب حادثه هوا تاریک بود که افشین را تا منزل ناصر (مقتول) راهنمایی کردم و سپس او به پشت بام رفت، جایی که ناصر با کبوترانش مشغول بود!
دیگر نفهمیدم چگونه او را کشت اما وقتی پایین آمد به من گفت: «بیا برویم، او را زدم!» بعد با هم از آن جا رفتیم و دیگر از «افشین» خبری ندارم! براساس گزارش اختصاصی خراسان، به دنبال اعترافات متهمان و انجام یک سری فعالیت های اطلاعاتی، «افشین» در کرمانشاه شناسایی و بدین ترتیب با هماهنگی های قضایی از سوی قاضی ویژه قتل عمد مشهد، این مرد 47 ساله نیز پس از تحقیقات گسترده اطلاعاتی در کرمانشاه دستگیر و روز گذشته به زندان مشهد منتقل شد.
بنابراین گزارش، تحقیقات بیشتر درباره زوایای پنهان معمای این جنایت هولناک، با دستورات محرمانه قاضی زرقانی همچنان ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.
سجادپور

لینک کوتاه:
https://www.khorasan-online.ir/Fa/News/348006/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

وجود پایانه‌ بار اختصاصی‌ برای لرستان نیاز بود

وعده جدید راه‌اندازی داروخانه هلال احمر لرستان؛ این بار پس از صدور شناسنامه ملی

پرواز با کرونا!

مشکل آب روستاهای صالح آباد مهران مرتفع می شود

پیش بینی معاون وزیر راه از وضعیت بازار اجاره

آشتی شهروندان با خیابان ولیعصر(عج)

آیت الله زنجانی معتقد بود راه اصلاح جامعه از اصلاح حکومت می گذرد

تلخ و شیرین همزیستی جوانترین پرستار کاشمری با کرونا

بیش از پنج میلیارد ریال وام کرونا به هنرمندان خراسان شمالی پرداخت شد

یزدان: کمک هزینه مسکن،طی سه سال اخیر، 400 درصد افزایش داشته است

نماز جمعه در 10 شهر خراسان جنوبی اقامه می‌شود

رونمایی از پنجره نقره در رواق دارالحجه

شورای امنیت برای سومین بار درباره فلسطین تشکیل جلسه می‌دهد

تدارک 7 بازی تدارکاتی برای جام جهانی فوتسال/ بلاروس پیش از جام جهانی به ایران می‌آید

مقابل پدیده مشهد به دنبال کسب سه امتیاز هستیم

آ مثل آتش‌سوزی/ آتش؛ آغازی بر پایان بی‌پایان درختان زاگرس

نامه اعضای هیات علمی دانشگاه شریف به مسئولان عالی‌رتبه نظام: مرادی و یونسی را آزاد کنید

پشتوانه مردمی، حاصل مشارکت حداکثری در انتخابات

تعداد بی‌سوادان کاشمر معلوم نیست

پرواز با کرونا

تعطیلی نانوایی‌های شهر دیهوک به دلیل کمبود آرد

عجیب ترین جلسه دادگاه خانواده / لبخند های سامان و گندم قاضی را شوکه کرد+ عکس

اولین دربی بدون علی انصاریان و مهرداد میناوند/آخرین بار مجری بودند

آیا حج گران‌تر می‌شود؟

دریاچه‌ی چشمه سبز گلمکان؛ افسونگری‌های پهنه‌ای آبی

در حوادث اراضی اشغالی این بار فلسطینی‌ها ابتکار عمل را به دست گرفته‌اند

40 درصد تست‌های کرونا در رازوجرگلان مثبت است

ملاک فطریه‌ ها قوت غالب است و من، ز دوری حرمت خون دل فقط خوردم

13 راز تکان دهنده‌ای که سیاستمداران آمریکایی سعی در مخفی کردن آن دارند

حج گران‌تر می‌شود؟

یکی از گنجینه‌های ملی ژاپن را بشناسید + فیلم

کشتی به گل نشسته حامل بار برای ایران نجات یافت

ادعای عضو موتلفه: رئیسی تا ساعاتی دیگر در کنار مزار حاج قاسم سلیمانی اعلام کاندیداتوری می کند

غیر رسمی:رئیسی تا ساعاتی دیگر در کنار مزار سردار سلیمانی اعلام نامزدی می کند

پشت پرده تیراندازی در مشهد

این 5 نفر برای دربی از همه بی‌قرارتر هستند/ بالاخره یک‌ بار ببر!

اولین منصوریان - رحمتی در نقش سرمربی/ بازگشت نکونام به قائمشهر

دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر با شلیک پلیس مشهد

آتش کرونا دامن 56 نفر دیگر را در خراسان جنوبی گرفت

مهار آتش‌سوزی در واحد تجاری غذای آماده

بازدید معاون استاندار خراسان رضوی از مرکز فرهنگی و مذهبی فاطمیه آذربایجانی‌ها

رونمایی از پنجره زیارت در رواق دارالحجه حرم مطهر رضوی

عکس پیکان جزغاله شده / معجزه زنده ماندن مردی در تربت حیدریه

اقامه باشکوه نماز عید سعید فطر در حرم مطهر رضوی

نماز جمعه فردا در 12 پایگاه خراسان رضوی اقامه می‌شود

کشف 2 رأس بره وحشی در تربت حیدریه

بزرگترین اورژانس تامین اجتماعی کشور در کرمانشاه ساخته می‌شود

​قدردانی شریعتمداری از اعضای شورای هماهنگی برتر استانی

پیام تبریک شریعتمداری به مناسبت عید سعید فطر

نماز عید سعید فطر در 26 پایگاه خراسان جنوبی اقامه شد+ تصاویر