پیام خراسان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

مشاوره های رایگان گیاهپزشکی در منطقه ۱۷

پیام خراسان - خدمت رسانی به شهروندان با ارائه مشاوره های گیاهپزشکی با رویکرد تخصصی اداره فضای سبز شهرداری منطقه ۱۷ برگزار می شود.

بهسازی کانال قدیمی خیابان شهید خضرایی

پیام خراسان - معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۱۴ از ساماندهی شبکه جمع آوری آب های سطحی محور شهید خضرایی و کوچه های اطراف واقع در محله دلگشا ناحیه یک خبر داد.

پیشرفت فیزیکی ۳۶ درصدی عملیات نهرسازی محله سلیمانی

پیام خراسان - معاون فنی و عمرانی منطقه ۱۰ با اشاره به اجرای عملیات ویژه نهرسازی در محله سلیمانی از پیشرفت فیزیکی ۳۶درصدی جمع آوری انهار فرسوده و نهرسازی جدید طی ده روز گذشته خبر داد.

سرعت بخشی به پروژه های عمرانی اولویت است

پیام خراسان - شهردار منطقه ۱۶ در بازدید از بازگشایی مغازه ها و اماکن تجاری و شروع به کار کسبه، از پروژه های پیاده رو سازی معابر، نخستین آکادمی استعدادیابی ورزشی و آموزشی مشارکتی خیرین، مجموعه ورزشی شهید شاطری، فاز دوم گشتگاه صابونیان بازدید کرد.

هجدهمین پایگاه اورژانس منطقه ۴ تهران به بهره برداری رسید

پیام خراسان - رییس ستاد مدیریت مدیریت بحران شهرداری منطقه ۴ تهران از افتتاح هجدهیمن مرکز اورژانس در محله علم و صنعت خبر داد و گفت: هجدهمین مرکز اورژانس منطقه ۴ در پایگاه مدیریت بحران شهید آبشناسان افتتاح شد.

اجرای دومین مانور موتور سوار خوب در منطقه ۷

پیام خراسان - کارناوال آموزشی، ترویجی «موتورسوار خوب» با همکاری معاونت امور اجتماعی فرهنگی وپلیس راهور برای دومین بار درتاریخ ۲۷ اردیبهشت ماه درمحدوده میدان سپاه اجرا خواهد شد.

کلید فرهاد قفل زن دوباره نصب شد

پیام خراسان - با مشارکت شهرداری منطقه ۱۱ و سازمان زیباسازی شهر تهران مرمت کلید مجسمه «فرهاد قفل زن» انجام و به پیکر مجسمه در فضای باز تئاتر شهر نصب شد.

کرونا بیش از هر چیز، دولت‌های محلی را به چالش کشید

پیام خراسان - معاون امور بین‌الملل مرکز ارتباطات شهرداری تهران به نمایندگی از شهرداری تهران در مراسم افتتاحیه نشست هیئت اجرایی UCLG MEWA شرکت کرد و گفت: شرایط چند سال اخیر و به‌ویژه همه‌گیری گسترده ویروس کووید۱۹ بیش از پیش نشانگر نقش مهم و انکارناپذیر سازمان‌های بین‌المللی در ایجاد وحدت و اتحاد جهانی بوده است.

تخصیص بودجه ۴۳۸۰ میلیارد تومانی مدیریت شهری پنجم به مترو

پیام خراسان - نگاهی به برنامه اجرایی شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) در سال ۱۴۰۰ نشان می‌دهد که با افتتاح قریب‌الوقوع ۶ ایستگاه دیگر تا پایان شهریور ماه امسال، شمار ایستگاه‌های بهره‌برداری شده در ۴ سال اخیر به ۳۲ ایستگاه خواهد رسید؛ یعنی افتتاح میانگین ۸ ایستگاه در هر سال.

ظرفیت بهشت زهرا ۳ سال دیگر تمام می شود

پیام خراسان - شهر: ظرفیت بهشت زهرای تهران در حال تکمیل است و تا ۳ سال دیگر ظرفیت جدیدی برای تدفین در این آرامستان وجود نخواهد داشت مدیریت شهری به زودی آرامستان های جدید تهران را معرفی خواهد کرد.

آزادسازی قدیمی ترین معارض ملکی در گذر شهیدان بهرامی

پیام خراسان - قدیمی ترین معارض ملکی واقع در مسیر تبدیل خیابان شهیدان بهرامی به گذری ۳۵ متری با حضور مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر در منطقه ۱۸ آزادسازی شد.

جولان کرونا در مناطق و محلات تهران

پیام خراسان - شهر: وقتی در خیابان قدم می زنیم تصور وقوع چه خطرات و چه تهدیداتی را داریم؟ این تصورات را کنار بگذارید و بدانید که در حال حاضر بزرگترین تهدید در خیابان ها و معابر شهری تهران همان است که ما آن را نمی بینیم و اتفاقا تهدیدش ممکن است به قیمت جانمان تمام شود. این تهدید همان کرونا است.

واگذاری «گود میلاد» به بانک شهر، شهرفروشی نیست

پیام خراسان - شهر: به گفته مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران پروژه گود میلاد با ظرفیت‌های فرهنگی و اجتماعی از سوی کمیسیون ماده پنج ابلاغ شده به بانک شهر واگذار می‌شود.

اختصاص ۲۶ پایگاه مدیریت بحران برای واکسیناسیون کرونا و تست «کو برکت»

پیام خراسان - رضا کرمی محمدی گفت: با انعقاد تفاهم نامه ای مجموعا ۲۶ پایگاه مدیریت بحران برای اجرای طرح واکسیناسیون افراد عیله ویروس کرونا و اجرای مرحله سوم تست «واکسن کو برکت» بر روی ۱۰ هزار نفر از شهروندان داوطلب اختصاص یافت.

راه اندازی مرکز واکسیناسیون در خودرو

پیام خراسان - شهردار و رییس ستاد مدیریت بحران منطقه۱۳ از راه اندازی مرکز واکسیناسیون در خودرو (car vaccination)برای تزریق واکسن مطابق برنامه زمانبندی سنی از سوی وزارت بهداشت و درمان و ستاد ملی مبارزه با کرونا خبر داد و گفت : این طرح برای اولین بار در شهر تهران در بوستان جنگلی سرخه حصار به صورت رایگان به اجرا در می آید.

بیش از  ۱۵۰۰ اصله درخت در منطقه ۴ در مقابل آفات و بیماریها محافظت شدند

پیام خراسان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از اجرای عملیات باندینگ درختان نارون، صنوبر و بید خبر داد و گفت: با اجرای این طرح با آفات مهمی همچون برگخوار نارون، سوسک های پوست خوار و چوبخوار بید و صنوبر مبارزه می شود.

تبعیض مثبت برای برقراری عدالت

پیام خراسان - نایب رئیس شورای پنجم شهر تهران در یادداشتی نوشت: دیر زمانی است بشر به این نتیجه رسیده است که برابری با وجود ظاهر زیبا و فریبنده اش، در بسیاری از موارد می تواند بی عدالتی را بسط دهد و انصاف را به حاشیه براند.

املاک شهرداری تهران در اختیار چه گروه‌هایی است؟

پیام خراسان - شهر: بررسی‌ها نشان می‌دهد ۲ هزار و ۱۵۰ ملک شهرداری تهران در اختیار غیر بود که در چهار سال گذشته برخی اقدامات مدیران شهری سبب شد تا بخش زیادی از این املاک تعیین تکلیف شوند.

آنچه که باید از الزامات حمل دوچرخه در مترو بدانید

پیام خراسان - شهر: استفاده از دوچرخه برای انجام سفرهای درون شهری آسان‌تر از ماندن در ترافیک و اتلاف زمان، سوخت و انرژی است. اما باید بدانید که دوچرخه سواری همچون رانندگی قوانین و مقررات ویژه خود را دارد.

رونمایی از تندیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

پیام خراسان - آیین رونمایی از تندیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور پیروز حناچی شهردار تهران, سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه تهران بزرگ، سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص), حجت‌الاسلام امرودی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در ابتدای بزرگراه شهید سلیمانی برگزار شد.

اقدامات شهرداری منطقه ۲۰ در لیالی قدر

پیام خراسان - شهرداری منطقه ۲۰ همزمان با شب بیست سوم رمضان، اقدامات نظافتی را اطراف حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) انجام داد.

شب های تهران،فوریت های خدمات اجتماعی

پیام خراسان - از سال ۱۳۸۸ سازمان خدمات رفاهی شهرداری تهران تعداد ۱۳ گشت فوریت های خدمات اجتماعی را به صورت ۲۴ ساعته راه اندازی کرده است که وظیفه این گشت ها جمع اوری کارتن خواب ها و افراد بی سرپناه در شهر تهران است. در این گشت ها علاوه بر مدد کار اجتماعی یک ضابط قضایی نیز همراه می باشد .مددکار اجتماعی پس از شناسایی افراد با گفت و گو از صحت شرایط وی اگاهی پیدا می کند سپس فرد را به گرمخانه های شهر تهران منتقل می کنند و در این مکان با تشکیل پرونده برای فرد پس از استحمام، آرایش و تعویض لباس غذایی گرم میل می کند و تا صبح در گرمخانه می خوابد.

حناچی: حاج قاسم سلیمانی عامل وحدت ملی است

پیام خراسان - شهردار تهران با اشاره به اینکه حاج قاسم سلیمانی عامل وحدت ملی ایرانی ها است گفت: کسانی که خالصانه برای مردم کار می کنند در ذهن و حافظه تاریخی مردم ماندگار هستند.

تفاهم‌نامه همکاری شهرداری تهران و سازمان اورژانس کشور امضاء شد

پیام خراسان - حناچی، شهردار تهران: اقداماتی که با همکاری اورژانس کشور در تهران انجام می‌دهیم در حد مانور است زیرا هنوز بحرانی رخ نداده و باید برای وقوع شرایط حاد مانند زلزله، آماده باشیم.

شهرداری چگونه برای بارش برف و باران در سال ۹۹ آماده شد؟

پیام خراسان - شهر: مناطق ۲۲ گانه و نواحی ۱۲۴ گانه شهرداری تهران نیمه دوم سال گذشته برای مقابله با آبگرفتگی های ناشی از بارش برف و باران تجهیزات لازم را برای هرگونه پیشامدی آماده کرده بود و تلاش شبانه روزی شهرداری باعث شد تهران برخلاف سال های گذشته در زمستان و پاییز ۹۹ هیچگونه آبگرفتگی جدی در شهر نداشته باشد.

از بدهی ۵۰ هزار میلیاردی تا ماجرای هولدینگ یاس و رسا تجارت

پیام خراسان - شهردار تهران با حضور در شبکه مجازی کلاب هاووس گزارشی از عملکرد خود به عنوان عالی ترین مقام مدیریت شهری ارایه کرده و به سوالات گوناگونی نظیر پرونده عیسی شریفی در جریان فعالیت شرکت رسا تجارت و هولدینگ یاس پاسخ داد.

مناطق باید ۵ هزار میلیارد تومان سرمایه جذب کنند

پیام خراسان - شهر: بررسی بودجه امسال شهرداری تهران نشان می‌دهد، موضوع برنامه جلب مشارکت بخش خصوصی با ابزار اهرم سازی منابع طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و سایر تسهیلات لازم برای جذب سرمایه‌گذاران پیش‌بینی شده است.

آماده باش شهرداری برای مقابله با تأثیرات ناشی از شرایط جوی

پیام خراسان - شهر: مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران اعلام کرد که هیچگونه آبگرفتگی و مشکلات ناشی از باد و باران در تهران وجود نداشته و مناطق ۲۲ گانه شهرداری در این مورد آمادگی کامل دارند.

یک انتصاب جدید در معاونت فنی و عمرانی

پیام خراسان - طی حکمی از سوی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، محدثه نجفی رستگار به عنوان سرپرست اداره روابط عمومی و امور بین الملل معاونت فنی و عمرانی منصوب شد.

ارائه خدمات به زائران در حرم حضرت عبدالعظیم (ع)

پیام خراسان - شهردار منطقه ۲۰ گفت : با توجه به اهمیت آماده سازی محوطه پیرامونی حرم حضرت عبدالعظیم (ع)، با تشکیل ستاد هماهنگی لیالی قدر با حضور معاوتان و روسای ادارات تخصصی مرتبط تصمیمات لازم اتخاذ شده است.

منطقه ۱۹ در مسیر توسعه قرار گرفته است

پیام خراسان - جلسه نظارت دوره ای شهرداری منطقه ۱۹ به ریاست معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران برگزار و طی آن ارزیابی عملکرد منطقه در سال ۹۹ مطلوب گزارش شد.

مردم مسیر درست را از نادرست تشخیص می دهند

پیام خراسان - رئیس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: یکی از دستاوردهای شورای پنجم، نگاه انسان به شــهر بود. این در حالی اســت که تا قبل از این دوره، رویکرد غالب خودرومحوری بود.

بزرگراه شهید نجفی رستگار با کارکردی مشابه یک محور کمربندی

پیام خراسان - شهر: ساخت پروژه بزرگراهی شهید نجفی رستگار به طول ۶ کیلومتر و ۷۸۰ متر از دی ۱۳۸۸ یعنی ۱۲ سال پیش آغاز شد. این محور کمربندی بزرگراه امام رضا (ع) را به بزرگراه آزادگان متصل می‌کند.

محافظت از عرصه های جنگلی شمال شرق پایتخت از آتش سوزی

پیام خراسان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ تهران از اقدامات پیشگیرانه این منطقه جهت مقابله با آتش سوزی های احتمالی در عرصه های جنگلی و فضاهای سبز شهری خبر داد.

پویش همدلی و کمک های مومنانه ستاد خادم منتظر

پیام خراسان - پویش همدلی و کمک های مومنانه ستاد طرح خادم منتظر در منطقه۲۱ با هدف "دستگیری از نیازمندان و ترویج فرهنگ یاری"، همزمان با روزهای ماه مبارک رمضان و لیالی پر خیر و برکت قدر برگزار شد.

ساير مطالب

مانور مدیریت بحران در گستره چهار استان کشور

برخورد فراتر از قوانین تعزیراتی در انتظار متخلفان حوزه آرد و نان در خراسان شمالی

رشد 50 درصدی ترافیک صادره مرسولات اینترنتی خراسان رضوی در سال 99

بزرگترین سازه آبخیزداری مرزی خراسان جنوبی آبگیری شد

خسارت 50 میلیارد تومانی سیل به راه‌های خراسان‌ جنوبی

خرید توافقی پشم دام عشایر در خراسان جنوبی

بزرگترین سازه آبخیز داری مرزی خراسان جنوبی آبگیری شد

رفع مشکلات واحدهای اقدام ملی مسکن خراسان جنوبی در دستور کار قرار گرفت

سیلاب 500 میلیارد ریال به راه‌های خراسان جنوبی خسارت زد

خسارت 500 میلیارد ریالی سیل به راه‌های خراسان‌جنوبی

حال و روز ناخوش صنعت دامپروری در جاجرم/ سرنوشت مرغ در انتظار گوشت قرمز

خسارت بیش از 138میلیاردی بارندگی به شهرستان‌های خراسان شمالی

قیمت انواع میوه و تره‌بار و مواد پروتئینی در ایلام؛ چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه + جدول

املاک کلنگی هم مشمول مالیات می‌ شوند

دلایل روند کاهش نرخ ارز از زبان همتی

اقتصاد گیگ؛ فرصتی برای حرفه‌ای‌ها

شرکت آلومینای ایران فرودگاه جاجرم در خراسان شمالی را تجهیز می کند

پیش‌بینی برداشت سه هزار و 700 تن گل محمدی در خراسان رضوی

42میلیارد ریال برای برندسازی تولیدات مشاغل خانگی خراسان شمالی هزینه شد

سیلاب 500 میلیارد ریال به راه های خراسان جنوبی خسارت زد

عدم استحکام سیل بندها موجب بروز سیلاب در گناباد شد

افزایش 300 تنی برداشت گل محمدی در خراسان رضوی

خراسان رضوی می‌تواند بیش از 50 درصد نیاز بازار ترکمنستان را تامین کند

رفع مشکلات واحدهای اقدام ملی مسکن خراسان جنوبی در اولویت است

به سقوط قیمت‌ها در بازار طلا و ارز چه قدر دل‌خوش باشیم؟

رشد 2 برابری و افزایش ضریب نفوذ گازرسانی در خراسان رضوی

مفتح: عرضه لاستیک خارج از سامانه توزیع سیستمی تایر ممنوع/ داخلی‌سازی صد هزار حلقه لاستیک سیمی برای اولین بار در کشور

بارش 34 میلی متری باران در منطقه "کاستان" در خراسان شمالی

شورای رقابت، قیمت خودرو را افزایش داد

مصوبات جلسه‌ سران قوا برای رونق بازار سرمایه

بارندگی کم در فردوس کشت بهاره را به نصف کاهش داد

قیمت مسکن، اجاره‌بها، زمین و خودرو در آگهی‌های آنلاین

آیا گرانی مصالح ساختمانی مانعی تازه برای خانه‌دار شدن ساکنان استان خراسان جنوبی است؟

لزوم توجه ویژه وزارت نیرو به اصلاح شبکه های فرسوده آب خراسان جنوبی

وزارت نیرو به اصلاح شبکه‌های فرسوده آب در استان خراسان جنوبی توجه ویژه داشته باشد

رفع موانع چهار واحد و طرح تولیدی شهرستان فردوس در دستور کار قرار گرفت

خسارت 70 میلیاردی کشاورزان جاجرمی از بارش‌ تگرگ

خسارت تگرگ به باغات 5 روستای اسفراین

راز گردش مالی 32 میلیارد تومانی کودک 4 ساله در کرمانشاه

خسارت میلیاردی بارندگی اخیر در گرمه

فروش طلا با تخفیف برای نخستین بار در هند

خراسان رضوی به سهمیه بیشتری از کالاهای اساسی نیاز دارد

نحوه اتصال خط ریلی مشهد - گلبهار به خطوط قطار شهری مشهد تصویب شد

میادین میوه و تره‌بار تهران سه شنبه تعطیل است

میادین میوه و تره‌بار تهران فردا تعطیل است

سهم 15 درصدی ایران از جابه جایی بار هند به روسیه/رشد 31 درصدی توسعه ریلی

هزینه‌کرد 80 میلیارد ریال اعتبار برای 4 اقامتگاه بوم‌گردی توسط بخش خصوصی

شورای رقابت بار دیگر مجوز افزایش قیمت خودرو را صادر کرد + جزئیات

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 13 اردیبهشت 1400

درخواست افزایش 100 درصدی قیمت نان

پیش بینی وضعیت بازار مسکن پس از انتخابات

قیمت خودرو امروز تعیین تکلیف می شود ؟

بارش 31 میلی متری باران در" آبچور" شهرستان بجنورد

از ساز ناکوک طبیعت تا قطع نفس‌های زندگی عشایری

توسعه کشت گلخانه‌ای به صورت مدرن در مشهد

مرگ کاسبی در خراسان جنوبی رقم می‌خورد؟

جزئیات واردات واکسن کرونا توسط بخش خصوصی

آمریکا میلیاردها دلار پول ایران را آزاد می‌ کند

ظرفیت واردات و صادرات خراسان رضوی باید به فعلیت برسد

درآمدهای وصولی امور مالیاتی خراسان شمالی 490میلیارد تومان است

سالانه 350هزار نهال در نهالستان‌های منابع طبیعی کرمانشاه تولید می‌شود

ایجاد بیش از سه هزار فرصت شغلی برای مددجویان بهزیستی خراسان رضوی

قیمت مصوب لوازم خانگی 25 درصد گران شد

کارخانه‌های آردسازی خراسان رضوی نیازمند تامین گندم بیشتر

مشهد، پیشرو در توسعه کشت گلخانه‌ای مدرن

مشکلات اصناف استان خراسان‌جنوبی در قالب مدیریت بومی برطرف شود

نیاز هزار میلیاردی برای تکمیل 5 سد در خراسان شمالی/از سرگیری عملیات علاج بخشی سد بیدواز

افتتاح بازار میوه و تره بار قصر فیروزه

روی خط شهر، بازار میوه و تره بار قصر فیروزه تهران افتتاح شد

دستگیری سردسته‌های خرید و فروش سوخت خراسان رضوی

قیمت گوشت بوقلمون در میادین میوه و تره بار +جدول

عباسی: دولت برای ازدواج و مسکن جوانان کاری نکرد/ می‌توانم بار مشکلات را بردارم

دولت برای ازدواج و مسکن جوانان کاری نکرد/ می‌توانم بار مشکلات را بردارم

مخاطب خاص بازار رهن و اجاره مسکن در تهران

خراسان جنوبی استعدادهای کم‌نظیری در راستای سرمایه‌گذاری دارد

مالیات خریداران سکه بیش از 2 برابر شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 12 اردیبهشت 1400

اقتصاد سپید از دل سیاه چادرهای عشایری

کاهش 60 درصدی فعالیت‌ها در اتحادیه حمل‌ونقل درون شهری مشهد

غرق شدن بازار پوشاک در باتلاق رکود

نیاز یگان حفاظت خراسان شمالی به دیده‌بان برای کنترل آتش سوزی در مناطق پرخطر

استخراج شمش منیزیم از مصوبات سفر رییس جمهوری به خراسان شمالی اجرایی شد

نگاهی به شاخص‌های کــار در خراسان شمالی؛ آیا تدبیرها جوانان را سـرکار گذاشته است؟

از کمبود مرغ مادر تا نبود جوجه یک روزه / بازار مرغ دوباره ملتهب می‌شود؟

پسمانده میوه و تره بار به فراموشی سپرده شده است

251 کیلومتر پروژه راه‌سازی خراسان رضوی در دست اجرا قرار دارد

آفت بلوط‌ از عوامل تخریب طبیعی در جنگل‌های حوزه زاگرس است

عملیات مبارزه با آفت جوانه‌خوار در جنگل‌های کردستان آغاز شد

توسعه واحدهای تولید قارچ خوراکی در خراسان رضوی

صدور 146 فقره جواز تاسیس طی فروردین 1400 در خراسان رضوی

پرداخت وام ازدواج 70 میلیونی به بانک ها ابلاغ شد

جدیدترین قیمت مرغ و تخم مرغ

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 11 اردیبهشت 1400

خشکسالی پای دام های سایر استان ها را به مراتع خراسان شمالی باز کرد

برداشت‌کنندگان غیرمجاز معدن آلبلاغ از معدن گراتی سردر آوردند

تولید کمپوست توسط زنان روستایی سربیشه

درآمدزایی میلیاردی از آفتاب استان خراسان جنوبی امکان‌پذیر است

روند نزولی نرخ راز در اولین روز هفته؛ دلار 23 هزار و 78 تومان است

برداشت کنندگان غیرمجاز معدن آلبلاغ از معدن گراتی اسفراین سردر آوردند

پروژه پایاب سد دوستی گرفتار اعتبارات قطره چکانی