پیام خراسان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

افتتاح ۸ ایستگاه و ۵ ورودی جدید مترو تا پایان سال

پیام خراسان - شهر: بهره برداری از هشت ایستگاه و پنج ورودی جدی مترو در برنامه ریزی‌های مدیریت شهری پنجم تا پایان سال قرار دارد که با روی کارآمدن مدیریت شهری ششم، افتتاح این ایستگاه‌ها و تغییر دادن یا ندادن در برنامه‌ها، محل پرسش است.

دورکاری بیش از ۸ هزار نفر از کارکنان شهرداری تهران در دوران کرونا

پیام خراسان - شهر: در راستای کارسازی دستورالعمل کار از راه دور شهرداری تهران ابلاغی در سال ۱۳۹۸، بیش از هشت هزار نفر از کارکنان که قابلیت انجام کار از راه دور را بر اساس وظایف و ماهیت‌های خود دانسته اند به صورت سیستماتیک VPN (ابزار ارتباطی با سامانه های شغلی) دریافت کردند و وظایف شغلی را در ایام دورکاری از این طریق انجام می دهند.

خروج بخشی از پلاک های فرسوده از محدوده مصوب بافت فرسوده در پایان ۱۴۰۰

پیام خراسان - شهر: مدیرعامل سازمان نوسازی شهرداری تهران گفت: ا توجه به گذشت ۱۵ سال از زمان ابلاغ محدوده های ۳۲۶۸ هکتاری بافت فرسوده، مقرر شد بلوک های شهری واقع در محدوده های مصوب پیشین که تا پایان سال ۱۴۰۰، بیش از ۵۰ درصد پلاک های واقع در آن اقدام به نوسازی نموده اند، مورد بازنگری قرار گرفته و از محدوده بافت های فرسوده و ناکارآمد شهر تهران حذف شوند.

اکران های وسیع سازمان زیباسازی در حوزه کرونا

پیام خراسان - شهر: معاون فرهنگی و طراحی شهری سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: اکران ها در بخش تبلیغات فرهنگی شامل عرشه، پرتابل، بیلبورد، موبیل (تابلو سیار)، استند و تبلیغ تلویزیونی، با موضوعات مختلف بیماری کرونا است.

همزمان با افتتاح ایستگاه‌های مترو باید قطار وارد خطوط شود

پیام خراسان - شهر: معاون شهردار تهران با اشاره به تأمین منابع مالی برای تزریق به کارخانه واگن سازی تهران، گفت: با فعالیت این کارخانه هزار جوان مشغول به کار می‌شوند و از همه مهم‌تر سالانه ۱۰۰ الی ۲۰۰ واگن می‌تواند وارد چرخه ریلی تهران شود.

آغاز برنامه های شادستان ۱۴۰۰ در منطقه ٣

پیام خراسان - برنامه شادستان ۱۴۰۰ همزمان با جشن های دهه کرامت به منظور افزایش روحیه شادی و نشاط در بین شهروندان با رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی شهرداری منطقه ۳ تهران آغاز شد.

پیشگیری از خطا با سامانه هوشمند محیط زیست تهران

پیام خراسان - رییس فراکسیون محیط زیست مجلس گفت: راه اندازی سامانه هوشمند محیط زیست شهر تهران، آمایش سرزمین را به معنای واقعی در بر می‌گیرد. این سامانه و مرکز فصل نوینی در مدیریت شهر تهران است و با تهیه این داشبورد در مدیریت دچار خطا نمی شویم و با این شرایط استفاده حداکثری از داده ها می تواند یک راهبرد مهم باشد.

تصمیم‌سازان و تصمیم‌گیران شهری از اطلاعات رصدخانه استفاده کنند

پیام خراسان - شهر:کسانی که در سطح شهر تصمیم‌سازی و تصمیم گیری می‌کنند باید از اطلاعات موجود در رصدخانه شهری در حوزه‌های مختلف استفاده کنند؛ چرا که این اطلاعات به تصمیم‌گیری‌های آینده در شهر کمک می‌کند.

فصل جدیدی از تولید اطلاعات در تهران را شاهد هستیم

پیام خراسان - شهر: شهردار تهران گفت: فصل جدیدی از تولید اطلاعات به وجود آمده است و باید به گونه ای مدیریت شود که داده ها به تولید اطلاعات منجر شود تا تصمیم سازی و تصمیم گیری را برای مدیران میسر کند.

فعال شدن خانه های محیط زیست در سراهای محلات

پیام خراسان - شهر: مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت: درخصوص استفاده از خانه های محیط زیست در سراهای محلات فرهنگ سازی شده و فعال کردن این خانه ها انجام شده است.

توجه به محیط زیست در برنامه های شهر هوشمند

پیام خراسان - شهر: مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران گفت: در تمام برنامه‌های شهر هوشمند، توجه به محیط زیست به صورت جدی دنبال می شود و از پنج برنامه اصلی تعریف شده برای شهر هوشمند یک مورد را به محیط زیست و انرژی اختصاص دادیم.

اجرای طرح پاکسازی جنگل کارا در منطقه ۲

پیام خراسان - سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲ تهران گفت: به منظور حفاظت از حریم باغات درکه ، طرح پاکسازی جنگل کارا انجام شد .

تداوم همکاری ستادهای مدیریت بحران مناطق در اجرای طرح واکسیناسیون کرونا

پیام خراسان - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر انجام همکاری کامل و پشتیبانی ستادهای مدیریت بحران مناطق ۲۲ گانه در اجرای هر چه بهتر طرح واکسیناسیون کرونا تاکید کرد.

تسری یادمان شهدای محیط بان در مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران

پیام خراسان - شهر: به مناسبت میلاد با سعادت علی ابن موسی الرضا(ع) و روز ملی «محیط بان» دیوارنگار «شهدای محیط بان» با حضور شهردار منطقه ۱۶، مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند و جمعی از مدیران ارشد شهرداری تهران رونمایی شد.

افتتــــاح نخستین غرفه گلمـانــــد منطقه ۱۵

پیام خراسان - نخستین غرفه گلماند منطقه ۱۵ همسو با اهداف طرح «کاپ» به منظور جلب مشارکت حداکثری شهروندان در موضوع کاهش پسماند، افزایش درصد تفکیک پسماند از مبدأ و ایجاد انگیزه برای شهروندان افتتاح شد.

تحقق عدالت عمرانی در مناطق محروم حریم شهر تهران

پیام خراسان - با حضور سید محمد فیاض شهردار منطقه ۱۸ تهران، علیرضا صادقی مدیر کل حریم شهرداری تهران، علی شهابی رییس حوزه قضایی بخش چهاردانگه ، علی شاهی رییس و دیگر اعضای شورای اسلامی روستای گلدسته و جمعی از مدیران شهرداری تهران، آیین آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از پروژه های توسعه محلی حریم منطقه ۱۸ برگزار شد.

اختصاص اعتبار مناسب برای پروژه ای انسان محور در سال جاری

پیام خراسان - شهر: شهردار تهران گفت: شورای شهر اعتبار مناسبی را برای پروژه های مدیریت شهری با محوریت محله و انسان محوری در نظر گرفته است. ۲ هزار میلیارد تومان در سال ۹۹ و در سال ۱۴۰۰ نیز بیش از این مقدار، اعتبار برای این پروژه ها لحاظ شد.

هزینه ۴۰ میلیارد تومانی بهسازی مجموعه آرامستان‌های ارامنه دولاب

پیام خراسان - شهر: شهردار تهران، آرامستان ارامنه دولاب را جزو تاریخ ایران ذکر کرد و افزود: یکی از خصیصه‌های ایرانیان پیش از اسلام حتی قبل از میلاد مسیح، استقرار اقوام و ادیان مختلف در کنار یکدیگر بوده است.

تلاش برای بهره برداری از ۲ میدانگاه تا پایان دوره مدیریت شهری

پیام خراسان - شهر: مدیرعامل سازمان نوسازی شهرداری تهران با اشاره به بهره برداری از ۳ میدانگاه امیرکبیر، خورشید و ارامنه دولاب، تلاش می‌شود که با سرعت دو میدانگاه دیگر در منطقه ۱۰ و ۱۸ در همین دوره مدیریت شهری به بهره برداری برسد.

افتتاح ۷۰ پروژه با هدف افزایش زیست پذیری و انسان محوری

پیام خراسان - شهر: شهردار منطقه ۱۴ گفت: ۷۰ پروژه ای که امروز در منطقه ۱۴ افتتاح می شوند با تاکید بر رویکردهای مدیریت شهری از جمله زیست پذیر کردن شهر، توجه به انسان محوری، تاکید بر عدالت توزیعی، توجه به محرومین و برخورداری از همه امکانات شکل گرفته اند.

اخطار به اماکن پرخطر در محدوده خلازیر

پیام خراسان - طرح شناسایی اماکن پرخطر محدوده منطقه ۱۹ با صدور اخطار به صاحبان مشاغل غیر مجاز در محدوده خلازیر در حال اجرا است.

تحقق عدالت عمرانی در حریم منطقه ۱۸ شهرداری تهران

پیام خراسان - با حضور سید محمد فیاض شهردار منطقه ۱۸ تهران، علیرضا صادقی مدیر کل حریم شهرداری تهران، علی شهابی رییس حوزه قضایی بخش چهاردانگه و جمعی از مدیران شهرداری تهران، آیین آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از پروژه های توسعه محلی حریم منطقه ۱۸ برگزار شد.

بازدید رییس و اعضای کمسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی از رصد خانه شهر تهران

پیام خراسان - رییس و اعضای کمسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی به همراه پیروز حناچی شهردار تهران عصر روز سه شنبه اول تیرماه ۱۴۰۰ از رصد خانه شهر تهران بازدید به عمل آوردند.

زیان ۱۰۰ میلیاردی شهرداری از تعطیلی کرونایی اماکن ورزشی

پیام خراسان - شهر: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: شهرداری این مدت مشغول تعمیر و بازسازی مراکز ورزشی بود، اما با بحران شدید مالی روبرو بود. شهرداری در این حوزه از بالای ۱۰۰ میلیارد تومان زیان کرد.

رصد خانه تهران مرکز دانایی شهر است

پیام خراسان - شهر : شهردار تهران گفت: داده های ارائه شده در رصد خانه شهر تهران قدرت تصمیم گیری و هوشمندی مدیران شهری را افزایش می دهد.

برگزاری جشن شکرانه حضور و پیروزی ملت ایران در میدان آزادی

پیام خراسان - همزمان با شب ولادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام رضا(ع)، حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه۹، نسبت به برگزاری مراسم جشنی در تپه شماره۲ واقع در ضلع جنوب شرقی میدان آزادی اقدام کرد.

پیاده‌راه قسمت هفتم/شقایق دهقان

پیام خراسان - در قسمت هفتم برنامه پیاده‌راه، شقایق دهقان بازیگر سینمای و تلویزیون مهمان این برنامه بود.

داده محوری سبب انتفاع شهر و شهروندان می شود

پیام خراسان - شهر: مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران گفت: داده محوری از موضوعات مطرح در حوزه فناوری است که سبب می شود شهرداری، شهروندان و بخش های خصوصی و دولتی از آن نفع ببرند؛ داده هایی که پیش بینی از آینده ارائه‌ می کند.

اجرای ۶۰ هزار متر مربع روکش مکانیزه آسفالت در منطقه ۷

پیام خراسان - شهردار منطقه ۷ از اجرای ۸۰۰۰ تن عملیات تراش و روکش مکانیزه آسفالت به مساحت ۶۰ هزار متر مربع در شریان های اصلی و فرعی این منطقه در ۳ ماهه اول سال ۱۴۰۰ با هدف ارتقا کیفی، بهسازی معابر و تسهیل در عبور مرور شهروندان خبر داد.

رکاب زنی شهردار منطقه۲۱ در شهرک دانشگاه

پیام خراسان - شهردار منطقه۲۱ با همراهی معاونین، مدیران و شهرداران نواحی از محدوده شهرک دانشگاه تهران با هدف پایش وضعیت نگهداشت شهر و بررسی نقطه به نقطه این شهرک مسکونی بازدید کرد.

از رکاب‌زنی تا انتقال خون

پیام خراسان - پیروز حناچی، شهردار تهران در ادامه پویش سه شنبه های بدون خودرو و برای اهدای خون با دوچرخه تا مرکز انتقال خون را رکاب زد.

بهبودی ترافیک بهرود

پیام خراسان - به منظور بهبود و تقویت شبکه های ارتباطی درون شهری و ساماندهی ترافیک میدان بهرود ، پل شقایق در حال احداث است.

اجرای پیاده راه سازی در ضلع شمالی میدان شیخ بهایی

پیام خراسان - به منظور افزایش تعاملات اجتماعی ـ فرهنگی، ایجاد مقیاس های انسانی در عرصه های عمومی، تثبیت و تقویت برخی کاربری ‌ها و مسائل اقتصادی و گسترش ارتباطات، پیاده راه سازی در ضلع شمالی میدان شیخ بهایی اجرا شد.

کنترل کرونا در منطقه ۱۹ حاصل هم افزایی ارگان های مختلف است

پیام خراسان - نشست فصلی ستاد مدیریت بحران منطقه ۱۹ با حضور شهردار، مدیران شهرداری و نمایندگان نهادهای خدمات رسان شهری با محوریت افزایش تعامل برای جلوگیری از بروز بحران های احتمالی در محدوده این منطقه برگزار شد.

افزایش ۲۰۰ درصدی توسعه دوچرخه سواری

پیام خراسان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۷ از افزایش ۲۰۰ درصدی توسعه و احداث مسیر دوچرخه سواری ظرف مدت یک سال در سطح معابر منطقه ۱۷ خبر داد.

ساير مطالب

هزار و 323 مسکن اقشار کم‌درآمد خراسان جنوبی آماده بهره‌برداری شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 31 خرداد 1400

موج جدید خاموشی در راه است

سهمیه بنزین تیرماه امشب واریز می شود

افزایش قیمت بلیت پروازهای داخلی منتفی شد

بازار مسکن بر مدار کاهش قرار گرفت

تصمیمات اقتصادی کشور نیازمند به‌کارگیری رویکرد تخصصی است

دولت جدید باید محور برنامه‌های خود را بر اساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بنا کند

سیستم مجوزدهی دولت موجب کاهش تمایل بخش خصوصی به سرمایه‌گذاری شده است

رشد اقتصادی کشور در 10 سال اخیر تقریبا صفر بوده است

آغاز رسمی ساخت محور بجنورد به سنخواست طی دو هفته آینده

گلخانه داران خراسان شمالی در گرداب مشکلات

تدوین استراتژی توسعه اقتصادی با الگو برداری از کشورهای موفق در توسعه صنعتی

آغاز کاشت ذرت علوفه ای در سربیشه

​بلیط پرواز تهران_مشهد یک میلیون تومان شد

به رقابت نابرابر بخش خصوصی با دولت پایان دهید

تولید عرقیات گیاهی در خراسان جنوبی+ فیلم

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 30 خرداد 1400

توافق مالک و مستاجر ، بالاتر از سقف ، مانعی ندارد

مصرف برق در خراسان شمالی به مرحله بحرانی رسید/ احتمال اعمال خاموشی از فردا

چشم کشاورزان خراسان‌شمالی به مناسب‌سازی راه‌های بین مزارع خشک شد

دیدگاه رنج آفرین را به گنج آفرین تبدیل کنیم

خرید توافقی 685 تن کلزا از کشاورزان خراسان شمالی

چوب حراج خشکسالی بر سر دام‌های عشایر خراسان شمالی

چوب حراج خشکسالی بر سر دام‌های عشایر خراسان شمالی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 29 خرداد 1400

لزوم واکسیناسیون آبزیان با توجه به گرم شدن زمین و بروز خشکسالی در خراسان رضوی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 27 خرداد 1400

راه اندازی 100 روستا بازار در خراسان رضوی تا پایان سال جاری

مشکلات زعفران‌کاران با نگاه و برنامه صرفا دولتی حل نمی‌شود

با برخی پیشگامان فناوری سال 2021 مجمع جهانی اقتصاد آشنا شوید

صاحب باغ میوه قربانی بدهی یک میلیونی

100 کیلومتر بزرگراه تا پایان دولت در خراسان جنوبی تکمیل می‌شود

درخشش خراسان جنوبی در سکوی هفتم تولید نوغان

آزمایشگاه تخصصی صادرات محصولات خراسان جنوبی راه اندازی می شود

ورود هلدینگ های صنایع غذایی به خراسان جنوبی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 26 خرداد 1400

پیش بینی قیمت مسکن بعد از انتخابات

قیمت مرغ ؛ بیش از 2 برابر شد

نیاز بیش از 140 میلیارد اعتبار برای تکمیل 5 طرح راهسازی خراسان شمالی

معرفی خراسان جنوبی به عنوان معین صادراتی افغانستان

تنزل دو پله‌ای محیط کسب و کار در خراسان رضوی

هیچ بهبود اقتصادی بدون بهبود اجتماعی نخواهد بود

کاهش 2400 هکتاری سطح مزارع برنج در خراسان شمالی

انتظارات فعالان اقتصادی تنها در دولت‌ها جا به جا می‌شود

سرمایه گذاری 385 میلیارد تومانی برای ارتقاء زیرساخت‌های ارتباطی خراسان جنوبی

امکان برداشت مادر از حساب بانکیِ فرزند

حدود 694 میلیارد ریال طرح کشاورزی در خراسان شمالی آماده افتتاح شد

رفع دغدغه بانک ها برای تسهیلات راه آهن خراسان جنوبی / تغییر در فضای مجازی

خاموشی دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال غیر مجاز در سرایان

خرید تضمینی دام مازاد عشایر در خراسان جنوبی کلید خورد

دولت هوشمند باید نقدینگی را به سمت شفافیت ببرد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 25 خرداد 1400

آخرین مهلت ثبت نام مسکن ملی

وضعیت بازار گوشت در هفته های آینده

جزئیات جدید از پرداخت یارانه بنزینی

بخش صنعت درگیر بازار سیاه ژنراتور برق شده است

خرید 800 تن گندم از کشاورزان خراسان شمالی

پیش بینی فعالیت 2000 دستگاه رمز ارز غیر مجاز در خراسان شمالی

خرید تضمینی گندم خراسان رضوی از 30 هزار تن گذشت

شناسایی 7 مزرعه استخراج رمز ارز در مشهد

کاهش وزن دانه های گندم در دیم زارهای خراسان شمالی

کشف 750 ماینر از یک واحد تولیدی معروف در مشهد

منابع دولتی، پشتوانه بازپرداخت تسهیلات راه آهن خراسان جنوبی

خسارت 15 میلیاردی خشکسالی به سرمایه‌های دامی طبس

بودجه اشتغال مددجویان خراسان شمالی افزایش یافت

اضافه شدن پنج هزار دستگاه ماشین آلات کشاورزی در خراسان شمالی

بودجه کشور باید عادلانه تقسیم شود

هزینه 11میلیارد تومان برای طرح‌های راهسازی خراسان شمالی

دغدغه کنسرسیوم بانکی از مسیر راه آهن خراسان جنوبی برداشته شد

پیش‌ فروش بندر جاسک تکذیب شد

کاهش تولید قارچ خوراکی در خراسان رضوی

دولت بعدی باید با ساخت بنگاه‌های بزرگ اقتصادی بخش خصوصی را تقویت کند

خبر وزیر ارتباطات از افتتاح پارک اقتصاد دیجیتال در مشهد

صاحبخانه ها سقف اجاره مسکن را شکستند

مرکز هوشمند پست خراسان رضوی تا انتهای تیر ماه راه‌اندازی می‌شود

همتی: حداقل دستمزد باید 6.5 میلیون تومان باشد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 24 خرداد 1400

اعلام دلیل جدید برای گرانی مرغ

ایجاد اشتغال 331 نفری با اجرای طرح ترسیب کربن در خراسان شمالی

مطالبات تولیدکنندگان خراسان شمالی از رئیس جمهور آینده چیست؟

چگونه می‌توان اقتصاد برابر ایجاد کرد؟

مشهد قطب فناوری در کشور و خراسان رضوی است

کاهش 40 درصدی تولید علوفه در عرصه های منابع طبیعی خراسان شمالی طی امسال

در تأمین کالاهای اساسی هیچ مشکلی نداریم

کدام کشورها بالاترین میزان بهره‌وری را دارند؟

امنیت اقتصادی کشور در تعامل با امنیت سیاسی است

مشهد –گلبهار یک گام تا ریل گذاری

نوسانات قیمتی در بازار خودرو کاهش یافت

تنها 44 درصد از حجم سدهای خراسان شمالی پر است

ایجاد 50 هزار فرصت شغلی در مشهد تعهد داده شد

انتخابات هم به رونق کسب و کار چاپخانه‌های خراسان رضوی کمک نکرد

اطلاعیه بانک سرمایه در خصوص ساعت کاری شعبه بجنورد

برای رفع مشکل بیکاری چهارمحال و بختیاری باید اقدامات جدی صورت بگیرد

نظام اقتصادی با مدیریت صحیح و برداشتن موانع از جلوی مردم ایجاد می شود

1600 تن گندم در خراسان جنوبی خریداری شد

گشایش بازارچه صنایع‌دستی در شهرستان قاین

باید زیرساخت‌های لازم را برای 24 ساعته کردن مرز دوغارون فراهم کنیم/ «دوغارون» پیشانی جمهوری اسلامی ایران است

ارمغان پنجره واحد معدن در خراسان رضوی چه بود؟

بیش از 2هزار هکتار از اراضی خراسان جنوبی زیر کشت سورگوم