پیام خراسان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

اجرای ۱۵ برنامه شاخص هفته دفاع مقدس در منطقه ۳

پیام خراسان - به منظور تقارن برنامه های هفته دفاع مقدس با مراسم اربعین حسینی(ع)، ۱۵ برنامه شاخص برای اجرا در محلات منطقه ۳ در بازه زمانی ۲۷ شهریور الی ۳ مهر ماه پیش بینی شده است.

اعزام ۳۰۰ نیروی خدمات شهری شهرداری تهران به مراسم اربعین حسینی(ع)

پیام خراسان - مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند از اعزام ۳۰۰ نفر از نیروهای معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در روز سه شنبه ۳۰ شهریور به شهرهای مقدس نجف اشرف و کربلای معلی خبر داد.

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در منطقه ۴ تهران

پیام خراسان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ تهران همزمان با هفته دفاع مقدس گفت: گرامیداشت این هفته از اولویت ها و الزامات شهرداری هاست که با برنامه های ویژه ای به آن پرداخته شده است.

مشاور و مدیر کل حوزه شهردار منصوب شد

پیام خراسان - علیرضا زاکانی با صدور حکمی سجاد محمد علی نژاد را به سمت مشاور و مدیر کل حوزه شهردار منصوب کرد.

یادبود هنرمند عرصه تئاتر در موزه محلات منطقه ۱۶

پیام خراسان - پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶ در این مراسم با اشاره به سخنان شهردار تهران مبنی بر استفاده از ظرفیت های نخبگان برای حل مشکلات مردم اظهار داشت: منطقه ۱۶، منطقه ای است که از بزرگترین ظرفیت نخبگان بهره مند است و مدیریت شهری منطقه از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف محلات نه گانه استفاده می کند.

تجلیل از خانواده شهداء در منطقه ۹

پیام خراسان - به مناسبت هفته دفاع مقدس در برنامه " آبروی محله " از خانواده معظم شهدای منطقه ۹ تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

مرکز ارائه خدمات مشاوره خانواده راه اندازی شد

پیام خراسان - شهردار منطقه ۱۱ از ارائه خدمات مشاوره خانواده به شهروندان با عنوان طرح "خانواده یار" خبر داد که از سوی معاونت اجتماعی و فرهنگی از ۲۹ شهریور فعالیت خود را آغاز می کند.

ترویج سبک زندگی شهدا مهمترین راه مقابله با نفوذ فرهنگی دشمن است

پیام خراسان - مدیرکل رفاه و امور ایثارگران شهرداری تهران با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه افزود: ترویج سبک زندگی شهدا مهمترین راه مقابله با نفوذ فرهنگی دشمن است.

افتتاح همزمان ۲ پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا

پیام خراسان - پایگاه تجمیعی واکسیناسیون چهل سرای مصلی امام خمینی (ره) با حضور سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، فرمانده ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کرونا کلانشهر تهران، شهردار منطقه ۷، جانشین ستاد مقابله با کرونا سپاه محمد رسول الله و جمعی از فرماندهان و مدیران دستگاه های اجرایی سپاه، شهرداری و مرکز بهداشت شمال تهران افتتاح شد.

تکمیل ۷ کیلومتر از شبکه اصلی جمع‌آوری آب‌های سطحی بزرگراه فتح و آزادگان

پیام خراسان - شهر: به گفته مدیرعامل شرکت خاکریزآب؛ درحال حاضر ۷ کیلومتر از شبکه اصلی جمع‌آوری آب‌های سطحی بزرگراه فتح حد فاصل بزرگراه آزادگان تا بلوار گل‌ها با استفاده از لوله بتنی (Pipe Jacking) در قطعات دو و سه آماده افتتاح است.

تدوین ۳ برنامه ۷ ساله برای تکمیل شبکه خطوط مترو تهران

پیام خراسان - مطالعات مربوط به اولویت‌بندی اجرای خطوط و ایستگاه‌های ۴ خط جدید شبکه مترو که کلیات آن بهمن ماه ۱۳۹۸ در قالب طرح جامع حمل و نقل ریلی پایتخت به تصویب شورای عالی ترافیک وزارت کشور رسید، در کمیته راهبردی شرکت مترو شهر تهران تدوین و به سرانجام رسید.

امیدواریم همکاری و پیوستگی ناجا و شهرداری روز به روز افزایش پیدا کند

پیام خراسان - شهر: شهردار تهران گفت: در خصوص موضوع رفاه و امنیت و آسایش نیازمند همکاری با ناجا هستیم و امیدواریم که این زحمات به یک فعالیت مشترک منجر شود و خدمات متفاوت و پیوستگی ناجا و شهرداری روز به روز افزایش پیدا کند تا خادم خوبی برای مردم و سرباز خوبی برای رهبری معظم انقلاب باشیم.

برنامه های هفته دفاع مقدس محله محور است

پیام خراسان - در آستانه این ایام گرانقدر و تقارن آن با اربعین حسینی، شهرداری منطقه ۱۸ تهران با سه رویکرد اصلی «تکریم و تجلیل از ایثارگران و خانواده آنها و خانواده معظم شهدا »، «روایت گری دفاع مقدس» و «ترویج بصیرت،ایثار و ایستادگی» با اولویت مردمی بودن و محله محوری برنامه ها ، اقدام به برنامه ریزی برای مشارکت و پشتیبانی برای هر چه با شکوه تر برگزار شدن مراسمات این هفته گرفت.

المان پلاک شهدا در منطقه ۲ نصب شد

پیام خراسان - شهرداری منطقه ۲ در آستانه گرامیداشت هفته دفاع مقدس همزمان با فضاسازی محیطی،اقدام به جانمایی المان پلاک و تصاویر شهدا کرد.

استقبال از مهر ۱۴۰۰در شهر زیر زمینی

پیام خراسان - نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از تقویت حداکثری ناوگان متروی تهران و حومه برای استقبال از مهر جهت خدمات رسانی حداکثری به شهروندان در نیمه دوم سال ۱۴۰۰با توجه به احتمال بازگشایی مراکز آموزشی خبر داد.

بازگشایی ۷۴ اماکن ورزشی جنوبشرق تهران با رعایت فاصله گذاری اجتماعی

پیام خراسان - شهردار منطقه ۱۵ گفت: ۷۴ مجموعه سالنی و زمین چمن منطقه ۱۵ با تغییر رنگ کرونایی تهران از قرمز به نارنجی از دیروز با رعایت فاصله گذاری اجتماعی مجددا آغاز به کار کرد.

پیشنهاد تشکیل قرارگاه کرونا توسط شهرداری تهران

پیام خراسان - شهر: شهردار تهران می‌گوید: برای مقابله با کرونا شهرداری تهران پیشنهادی به دولت داده و خواسته که این نهاد، خدمات کنونی‌اش در موضوع کرونا را توسعه داده و بخشی از مسئولیت‌های جدی کار را بپذیرد.

راه اندازی پایگاه تجمیعی واکسیناسیون به نام شهید جهان آرا در منطقه ۷

پیام خراسان - پنجمین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون شهید محمد جهان آرا در منطقه ۷ با حضور فرمانده ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کرونا استان تهران، فرمانده سپاه تهران، نماینده ولی فقیه سپاه محمد رسوال الله، شهردار منطقه ۷ و جمعی از فرماندهان و مدیران ارشد در مجموعه ورزشی مرودشت این منطقه راه اندازی شد.

آمادگی مدیریت شهری منطقه ۲ برای تقویت مراکز واکسیناسیون

پیام خراسان - جلسه هم اندیشی قرارگاه منطقه ای پدافند زیستی مقابله با کرونا به منظور مدیریت و تسریع در اجرای طرح واکسیناسیون با حضور شهردار منطقه ۲، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر، روسای مرکز بهداشت غرب ،آموزش و پرورش، مرکز رسیدگی به امور مساجد و نمایندگان سایر نهادها برگزار شد.

سند ستاد مدیریت بحران کرونا تهران قابلیت گسترش دارد

پیام خراسان - شهر: سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: در سند اولیه ستاد، ۱۴ بعد مختلف وجود دارد. البته این برنامه چون فشرده تهیه شده است مطمئنا با طرح شهید سلیمانی در مواردی هم پوشانی خواهد داشت. ولی این سند ۱۴۵ جزء دارد که می تواند به آن موارد دیگری نیز اضافه شود.

مناسب سازی ۱۲ هزار کیلومتر پیاده رو و ۸ هزار معبر بدون پیاده رو

پیام خراسان - شهر: شهردار تهران درباره مناسب سازی معابر تهران گفت: در تهران ۱۲هزار کیلومتر پیاده رو داریم که باید مناسب سازی شوند و این در حالی است که ۸ هزار کیلومتر معابری در تهران داریم که پیاده رو ندارند.

افتخار آفرینی قهرمانان پارالمپیک امید را در دل مردم زنده کرد

پیام خراسان - رئیس شورای اسلامی شهر تهران در جمع قهرمانان پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو یادآور شد: طنین نام شهید سلیمانی در مسابقات پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو و افتخار آفرینی شما عزیزان امید را در دل مردم زنده کرد.

در این دوره توجه ویژه ای به توسعه ورزش همگانی خواهیم داشت

پیام خراسان - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در نشست صمیمی شهردار تهران با جمعی از قهرمانان پارالمپیک ۲۰۲۰ از توجه ویژه این دوره مدیریت شهری به توسعه ورزش همگانی گفت و افزود: شهردار تهران تاکید ویژه ایی به روح شهر در کنار کالبد شهر دارد و توسعه ورزش همگانی سبب ایجاد زیست بهتر شهروندان در شهر تهران می شود.

امروز در یک رویارویی تمدنی قرار داریم/ افتخارات کاروان پارالمپیک حصار تبلیغی ظالمانه دشمنان نظام را شکست

پیام خراسان - شهردار تهران گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز در یک رویارویی تمدنی قرار دارد و باید بدانیم که نقش نمایندگان ایران اسلامی و افتخار آفرینی آنها در همه حوزه ها کلیدی و ارزشمند است.

منطقه ۹ با آمادگی کامل به استقبال مهر می رود

پیام خراسان - در آستانه بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید، جلسه هماهنگی استقبال از مهر با حضور معاونت ها و ادارات خدمت رسان منطقه ۹ برگزار شد.

احداث یک بوستان ۱۴ هکتاری در جنوب پایتخت

پیام خراسان - مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، از پیشرفت قابل ملاحظه عملیات اجرایی بوستان ۱۴ هکتاری ایرانیان در منطقه ۱۹ تهران خبر داد.

دوره های آموزشی «مادر و فرزند» ویژه زنان سرپرست خانوار

پیام خراسان - اداره کل امور بانوان، با هدف ارتقای توانمندی‌های فرزندان زنان سرپرست خانوار در حوزه توان افزایی فردی، خانوادگی و اجتماعی، کلاس های آموزشی را به صورت مجازی (آنلاین) برگزار می‌کند.

برگزاری سمینار مجازی مشارکت زنان در کنترل آلودگی هوا در منطقه ۷

پیام خراسان - رئیس اداره محیط زیست شهرداری منطقه ۷، از برگزاری سمینار مجازی با موضوع توانمند سازی و مشارکت زنان در جوامع محلی شهر تهران برای کاهش و کنترل آلودگی هوا خبر داد.

تقدیر از شهرداری منطقه ۵ در راستای مقابله با بیماری کرونا

پیام خراسان - سرهنگ علیرضا یعقوبیان فرمانده قرارگاه قدس با تمجید از عملکرد شهرداری منطقه ۵ در راستای مقابله با بیماری کرونا گفت: از اولین روزهای اجرای طرح شهید سلیمانی در راستای مقابله با بیماری کرونا، شهرداری در کنار بسیج با تمام توان پای کار بود.

ارائه طرح کاپ در وبینار بین‌المللی سئول

پیام خراسان - طرح کاپ (کاهش پسماند) به دعوت دولت کلانشهر سئول، متروپلیس و UCLG در رویدادی جهانی با محوریت تاب آوری شهری ارائه شد.

ضدعفونی روزانه پارک ها و بوستان ها در محله های مرکزی شهر تهران

پیام خراسان - شهردار منطقه ۱۱ تهران گفت: به منظور پیش گیری از ابتلای شهروندان به بیماری کرونا در اماکن عمومی، ضدعفونی روزانه پارک ها و بوستان ها از سوی مجموعه فضای سبز در حال انجام است.

واکسینه شدن بیش از یک میلیون تهرانی در پایگاه های مدیریت بحران پایتخت

پیام خراسان - مجموع واکسن های تزریق شده در پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران به یک میلیون و ۲۰۰ هزار و ۱۱۰ دُز واکسن رسید. رکورد واکسیناسیون کرونا طی یک روز در پایگاه مدیریت بحران دماوند با ۳۵۰۰ دُز واکسن کرونا شکسته شد.

ارتقاء کیفیت و ایمنی ساختمان ها با پیوند تمام ارکان ساخت و ساز محقق می شود

پیام خراسان - شهر: عبدالرضا گلپایگانی گفت: هماهنگی و پیوند بین تمام ارکان ساخت و ساز اعم از شهرداری، وزارت راه و شهرسازی، نظام مهندسی، سازندگان و تولیدکنندگان مصالح موجب ارتقاء کیفیت و ایمنی ساختمان های شهر می شود.

ساير مطالب

احیای 50 محدوده معدنی در خراسان رضوی

راز عدم استقبال از وام‌های 480 میلیونی و یک میلیاردی مسکن

در شهر کاج ها، کاج ها را سر می برند/ پروژه مسکن ملی طبس شتاب می گیرد

30میلیارد تومان برای تکمیل طرح ملی راه یزد ـ طبس کافی نیست

کرونا و افزایش قیمت مواد اولیه قارچ را هم گران کرد

افتتاح 6 طرح عمرانی در حاجی آباد

50 محدوده معدنی در خراسان رضوی احیا شد

خراسان شمالی در صدور مجوز سرمایه‌گذاری برتر کشوری شد

73پروژه عمرانی به ارزش سه هزار میلیارد ریال در حاجی آباد افتتاح شد

جمعیت دامی عشایر در شهرستان سربیشه 10 درصد کاهش یافت

سه هزار هکتار اراضی کشاورزی خراسان شمالی به سامانه آبیاری نوین مجهز شد

10 هزار تن انگور در جغتای خراسان رضوی تولید شد

شمش سنگین 95 تن فولادی در مجتمع صنعتی اسفراین ریخته‌گری شد

مشکلات ناتمام دامداران/ یک روز کمبود نهاده، روز بعد چند برابری کرایه حمل بار

رغبت کشاورزان قوچانی به کشت کلزا افزایش یافت

پیش‌بینی برداشت بیش از 22 هزار تن یاقوت سرخ در خراسان جنوبی

پیش بینی برداشت بیش از 22 هزار تن یاقوت سرخ در خراسان جنوبی

مشاهده 4 قلاده یوزپلنگ آسیایی در میاندشت جاجرم

افزایش34 درصدی ورود پرونده به شعب تعزیرات خراسان رضوی/ به سراغ دانه درشت‌ها رفته‌ایم

سرویس شتاب‌دهی راهکاری مناسب برای کمک به شرکت‌های استارت‌آپی

روشن شدن چراغ گردشگری با افزایش اعتبارات ملی

اگر اختیار داشتم بودجه قابل توجهی را به آبخیزداری اختصاص می دادم

وزیر جهاد کشاورزی: آبخیزداری نیازمند قانون و ردیف بودجه مستقل است

125 میلیون هکتار در معرض فرسایش بادی/حفظ منابع طبیعی نیازمند عزم تمام ارکان حاکمیت

125 میلیون هکتار از عرصه های کشور در معرض فرسایش آبی

کاهش 86 درصدی حریق در جنگل ها و مراتع استان ابلام

لایحه آبخیزداری به حمایت مجلس و کمیسیون کشاورزی نیاز دارد

آیا طرح واردات خودرو عملی است؟

تسهیلات کفاف کار در گلخانه‌ را نمی‌دهد

17 قرارداد ساخت راه روستایی خراسان شمالی به راهداری منتقل شد

بیش از 3700 کسب و کار در خراسان رضوی ایجاد شد

فعالیت تالارهای پذیرایی در مشهد همچنان ممنوع است

هزینه سامانه رصد هوشمند توزیع مرغ در هر کیلوگرم هزار ریال است

تولید پسته در خوشاب خراسان رضوی 25 درصد کاهش یافت

469 دستگاه ماینر در 67 نقطه خراسان جنوبی جمع‌آوری شد

گردش حساب سرمایه گذاران بومی خراسان جنوبی در خارج از استان

واکسیناسیون 30 هزار کارگر بخش صنعت در خراسان رضوی

فعال شدن 9 تعاونی دانش بنیان و توسعه عمران در خراسان رضوی

لزوم توجه به سرمایه‌گذاری بر استخراج کروسین زعفران

کاهش 85 درصدی خرید گندم در خراسان شمالی طی سال جاری

اعتراض اساتید حقوق به طرح تسهیل کسب و کار

حمایت جهاد دانشگاهی از فروش اینترنتی تولیدات مشاغل خانگی

استقبال مردم تربت‌حیدریه از بورس رو به افزایش است

کرونا کسب و کار‌های اینترنتی را در خراسان شمالی رونق داد

احداث بیش از 600 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی

سند مالکیت برای 180 هزار هکتار اراضی ملی سبزوار صادر شد

افزون بر هزار تن گندم به نرخ تضمینی در تایباد خریداری شد

330 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به خراسان جنوبی ابلاغ شد

درآمد 22 میلیاردی مردم خراسان جنوبی از انرژی خورشیدی

60 درصد صادرات کشور از مرز دوغارون انجام می‌شود/ بحث استقرار برای صدور ویزا در مرز باید روان سازی شود/ لزوم استفاده از تجربیات استان‌های مرزی در عرصه تجارت

باغداران سبزواری افزون بر 3000 تن پسته برداشت کردند

رئیس مدیریت بحران شرکت گاز خراسان رضوی: شبکه‌های گاز در قوچان و درگز پایدار است

تنور افزایش اجاره‌بهای املاک در بیرجند مردم را نقره‌داغ کرد

سامانه‌ای برای نداشته های خراسان شمالی

راه اندازی ایستگاه اطفاء حریق در خراسان‌شمالی به منظور امدادرسانی سریع در پارک ملی گلستان

نگاهی به راهکارهای موفق در توسعه اقتصادی مالزی و سنگاپور

احتمال افزایش 10 درصدی قیمت مرغ طی 2 ماه آینده

50 میلیارد به اکتشافات معدنی خراسان‌جنوبی اختصاص یافت

بهره برداری از 29 طرح عمرانی، خدماتی و برق رسانی در اسفراین

باغداران سبزواری افزون بر سه هزار تن پسته برداشت کردند

پسته خراسان رضوی، کالایی برای صادرات از مبدا دیگر استان‌ها

طلای سبز به کشاورزان خراسان شمالی لبخند نمی زند

حضور صیادان سازماندهی شده پرندگان شکاری در خراسان شمالی/ جریمه ها بازدارنده نیست

انجام فعالیت های کشاورزی در حاشیه سد شیرین دره مهمترین عامل فرسایش خاک در این منطقه

ضرورت ثبت نام واحدهای اقتصادی در سامانه‌های تجارت و جامع انبارها

تاثیر تغییرات آب‌وهوایی بر قیمت موادغذایی

رفع تصرف از حریم و بستر رودخانه ابرده سفلی و علیا شهرستان طرقبه شاندیز

روزانه 120 تن پسته در تایباد فرآوری می‌شود

آغاز روند افزایش دمای خراسان شمالی تا آخر هفته

کاردانو بازار ارزهای دیجیتالی را دگرگون می‌کند

صادرات راهی برای افزایش ارزش پول ملی

ونتیلاتور‌های خراسان رضوی در راه اروپا

پیوستن همه شهرستان‌های خراسان جنوبی به پویش سبز گازرسانی

بازاریابی؛ مسیر گمشده در سوددهی عناب

هیچ واحد تولیدی در استان خراسان شمالی مشکل قضائی ندارد

نشاط اقتصادی کشور با راه اندازی سامانه واگذاری آنی مجوزهای سرمایه گذاری

سامانه انتقال آنی مجوزهای سرمایه گذاری، مصداق عمل به شعار سال

درگاه مجوزهای بی نام خراسان شمالی رونمایی شد

سامانه مجوزهای بی نام خراسان شمالی، ابلاغ ملی شد

سهم راه‌آهن در حمل‌ونقل بار باید افزایش یابد

450 هکتار عملیات نهالکاری در سطح استان سمنان برنامه‌ریزی شد

اجرای طرح توسعه زراعت چوب در سمنان

بانوی کارآفرین ایرانشهری زمینه اشتغال ١٢٠ نفر را فراهم کرد

کمبود سیمان در بازار رفع شده است

ظرفیت انبارهای کشاورزی خراسان‌ رضوی بیش از 220 هزار تن است

آیا دوج کوین صعود خواهد کرد؟

محصولی فوق استراتژیک در خراسان جنوبی که راهی به سوددهی ندارد

روند واگذاری زمین برای طرح‌ های سرمایه‌گذاری تسریع می‌ شود

بازگشت تعادل به قیمت سیمان

اقتصاد بدون نفت| برداشت و فرآوری پسته در خراسان شمالی به روایت تصاویر

فعالیت 80 درصد صنف پوشاک خراسان شمالی در مکان‌های اجاره‌ای

توزیع 65 هزار تن آرد بین روستاییان خراسان رضوی

کشت فلفل عنابی برای اولین بار در ایرانشهر

بیت‌کوین یا اتریوم؟

ایجاد ارزش افزوده 2.3 میلیارد دلاری در صنعت فولاد خراسان رضوی

بزرگترین بازارهای تجارت‌ الکترونیک در جهان کدامند؟

آغاز خرید توافقی انگور توسط تعاون روستایی خراسان شمالی

توزیع 308 هزار تن نهاده دامی در خراسان رضوی

11 پروژه صنعتی در خراسان جنوبی بیش از 60 درصد پیشرفت دارد

محصولی فوق استراتژیک که راهی به سوددهی ندارد