پیام خراسان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

اصلاح هندسی و ایمن سازی ۷ نقطه از بزرگراه شهید چراغی

پیام خراسان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۷ از ۷ اصلاح هندسی در بزرگراه شهید چراغی با هدف ایمن سازی این محور در سال جاری خبر داد و گفت: با اصلاحات هندسی پیش بینی شده شاهد بالا رفتن ضریب ایمنی و کاهش حوادث رانندگی این بزرگراه خواهیم بود.

برخی رستوان ها از تخفیف کرونایی ۵۰ درصدی شهرداری استفاده کردند

پیام خراسان - شهر: مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد گفت: شرکت نوسازی عباس آباد با بسته کرونایی از این رستوران ها و مراکز حمایت کرده است. این بسته تخفیف بالای ۵۰ درصد را به رستوران ها دادیم و در این حوزه اراضی عباس آباد بخشش و حمایت جدی را انجام داده است.

برخی رستوران ها از تخفیف کرونایی ۵۰ درصدی شهرداری استفاده کردند

پیام خراسان - شهر: مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد گفت: شرکت نوسازی عباس آباد با بسته کرونایی از این رستوران ها و مراکز حمایت کرده است. این بسته تخفیف بالای ۵۰ درصد را به رستوران ها دادیم و در این حوزه اراضی عباس آباد بخشش و حمایت جدی را انجام داده است.

لزوم هم افزایی نهادها برای حل مشکل آلودگی هوای تهران

پیام خراسان - شهر: برای کاهش آلودگی در تهران کنترل منابع آلاینده در شهر کفایت نمی‌کند و به کاهش منابع خارج از تهران نیز نیاز است که البته این مساله فراتر از توانایی شهرداری است و باید سازمان حفاظت محیط زیست و استانداری در این زمینه همکاری کنند.

آمادگی واگذاری سوله های بحران برای درمان کرونایی ها و واکسیناسیون

پیام خراسان - شهر: شهردار تهران نوشت: آمادگی این را داریم که در صورت نیاز، تمامی پایگاه های مدیریت بحران سطح شهر را جهت رسیدگی به بیماران سرپایی و تسریع در روند واکسیناسیون در اختیار وزارت بهداشت قرار دهیم.

عرضه بهداشتی دام در مرکز عرضه دام زنده منطقه ۲۰

پیام خراسان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲۰ گفت: به منظور خدمات رسانی بهینه به شهروندان همزمان با روز عید سعید قربان، جایگاه عرصه دام زنده در منطقه ۲۰ برپاشد.

چرایی عدم خرید ۲ هزار دستگاه اتوبوس برای ناوگان حمل و نقل عمومی

پیام خراسان - شهر: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه درباره به سرانجام نرسیدن دستورالعمل دولت برای خرید ۲ هزار دستگاه اتوبوس از طریق تهاتر با فرآورده‌های نفتی و همچنین عدم ساخت ۳ خط LRT، توضیحاتی ارائه کرد.

ضرورت تکمیل عملیات اجرایی پل باقرشهر

پیام خراسان - مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان ها و مناطق شهرداری تهران با همراهی شهردار و معاون فنی و عمرانی منطقه ۱۹ از پروژه های عمرانی و توسعه محور این منطقه بازدید کردند.

اعزام دومین کاروان پزشکی شرکت شهر سالم به سیستان و بلوچستان

پیام خراسان - دومین کاروان پزشکی شرکت شهر سالم شامل شماری از پزشکان و پرستاران و مقادیری دارو و مواد بهداشتی مصرفی جهت ارائه خدمات درمانی به بیماران کرونایی استان سیستان و بلوچستان به این منطقه اعزام می‌شوند.

پیاده‌راه قسمت نهم/مهدی جهانی

پیام خراسان - مهمان قسمت نهم برنامه پیاده‌راه مهدی جهانی، هنرمند و خواننده است.جهانی از شروع کارش در موسیقی و سختی‌های این کار می‌گوید.

راه اندازی قربانگاه منطقه ۱۹ با ظرفیت توزیع ۱۵۰۰ دام

پیام خراسان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۹ از راه اندازی جایگاه عرضه و ذبح بهداشتی دام در این منطقه همزمان با روزهای عرفه و عید سعید قربان با ظرفیت عرضه ۱۵۰۰ راس دام سبک خبر داد.

رفع چالش آب‌گرفتگی معابر منطقه ۱۷

پیام خراسان - شهردار منطقه ۱۷ از احداث ۸کیلومتر و ۴۷۰ متر طول شبکه جمع آوری آب های سطحی درمعابر محلات منطقه ۱۷ در کمتر از یک سال خبر داد و گفت: برنامه ریزی شده در سال جاری ۱۰ کیلومتر طول احداث شبکه جمع آوری آب های سطحی معابر در این منطقه احداث شود.

انتخاب مددکاران برتر شهر تهران با مشارکت مردم

پیام خراسان - مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به آغاز فعالیت طرح «مددکار شهر» به منظور اطلاع‌رسانی و آموزش درباره مددکاری، مددکاران و آسیب‌های اجتماعی در شهر تهران گفت: در این طرح مددکاران اجتماعی همزمان با بیان روایت‌ها و تجربیات خود در فرایندی رقابتی به عنوان مددکار برتر شهر از سوی مردم انتخاب می‌شوند.

ویژه برنامه های مجازی منطقه ۴ در دهه ولایت

پیام خراسان - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ از اجرای ویژه برنامه های مجازی اعیاد قربان تا غدیر و نور افشانی محلات خبر داد .

شهروندان با رعایت پروتکل ها مانع گسترش ویروس کرونا شوند

پیام خراسان - نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: هموطنان و همشهریان عزیز تهرانی و حتی بزرگوارانی که موفق به دریافت واکسن شده‌اند، در روز های تعطیلات جاری و در حالی که بیمارستان ‌ها بار دیگر با پیک کرونا مواجه هستند، با رعایت حداکثری پروتکل‌ ها مانع به‌ خطر افتادن جان خود و دیگر هموطنان شوند.

یک هفته بدون پلاستیک در مرکز شهر

پیام خراسان - شهردار منطقه ۱۱ گفت: برنامه های هفته بدون پلاستیک در میادین میوه و تره باربا هدف آگاه‌سازی شهروندان در رابطه با مخاطرات استفاده از کیسه‌های پلاستیکی و مصارف جایگزین آن هادر حال انجام است.

انتقال مرکز زباله اوشان تا پایان مدیریت شهری پنجم

پیام خراسان - شهر: منتفی شدن انتقال مرکز زباله اوشان به سوهانک و بوستان یاس فاطمی سبب شد مدیریت شهری منطقه یک، برای حل مشکل ساکنان محله اوشان، مکان جدیدی را برای انتقال این مرکز در نظر بگیرد.

اژدهای هفت سری که تهران را تهدید می‌کند

پیام خراسان - شهر: نحوه مدیریت، نوع دیدگاه‌ها و سیاستگذاری‌ها، نابسامانی و مشکلاتی را در روددره‌ها ایجاد کرده و سبب شده تا برخی از روددره‌ها به کانال‌هایی با بسترهای سیمانی و بتنی و برخی به رودخانه یا رودهای بزرگ فاضلاب شهری تبدیل شوند.

جایگاه روحانیت به عنوان گروه مرجع احیا می شود

پیام خراسان - شهردار منطقه ۲۰ در نشست با ائمه جماعات شهرستان ری گفت: مسجد می بایست منشاء و منبع همه کارهای خوب باشد و ائمه جماعات با تعامل سازنده با مردم محلات می توانند نقش موثری در حل و فصل مشکلات اقتصادی آنها داشته باشند.

تدوین برنامه عملیاتی حوزه ترافیک براساس نیازسنجی محلات

پیام خراسان - نشست نظارت دوره ای حوزه حمل و نقل و ترافیک منطقه ۱۹ با حضور مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، شهردار منطقه ۱۹، معاونین اداره کل و مدیران حوزه ترافیک منطقه برگزار شد.

آغاز ویژه برنامه های دهه ولایت در منطقه ۱۵

پیام خراسان - شهردار منطقه ۱۵ از برگزاری ویژه برنامه های دهه ولایت در بستر فضای مجازی با عنوان «جان کعبه» از ۳۰ تیر لغایت ۸ مرداد ۱۴۰۰ خبر داد.

عرضه ۱۰۰۰ راس دام بهداشتی به شهروندان

پیام خراسان - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۹ با اشاره به اینکه همزمان با روز عید سعید قربان، جایگاه عرضه و ذبح بهداشتی دام با رعایت پروتکل های بهداشتی در این منطقه مستقر می شود؛ از آمادگی لازم برای ارائه خدمات به شهروندان در قربانگاه این منطقه خبر داد.

ویژه برنامه های فرهنگی در گرامیداشت دهه ولایت

پیام خراسان - شهردار منطقه ٢٠ گفت: ویژه برنامه های فرهنگی دهه ولایت با هدف افزایش نشاط اجتماعی و غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان منطقه در محلات برگزار می شود.

لغو اجرای ۶ روزه طرح ترافیک در پایتخت

پیام خراسان - شهر: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: همزمان با تعطیلی ادارات استان، طرح ترافیک از بیست و نهم تیر تا سوم مرداد به مدت ۶ روز اجرا نخواهد شد.

همراه سرای اوتیسم در منطقه۲ پایتخت راه اندازی می شود

پیام خراسان - شهردار منطقه ۲ دربازدید از همراه سرای اوتیسم گفت: حمایت از افراد مبتلا به اوتیسم و ایجاد فضای شهری مناسب با نیازهای آنها، حرکتی برای احیای حقوق شهری این افراد است.

ایمن سازی بزرگراه های منطقه ۱۷

پیام خراسان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه۱۷ گفت:با خط کشی محوری و نصب تجهیزات ایمنی وضعیت بزرگراه‌های منطقه۱۷ ایمن سازی شدند.

اجرای ویژه برنامه‌های دهه ولایت چشم انتظار مجوز ستاد ملی کرونا

پیام خراسان - مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران گفت: بیش از ۲۰۰ ویژه برنامه علاوه بر برنامه‌های مشارکتی و برنامه‌های اختصاصی مناطق ۲۲ گانه در دهه ولایت توسط شهرداری تهران در پایتخت برگزار می‌شود که مهمترین رویکرد مجموعه این برنامه ها ایجاد فضای شادی در ایام شادی اهل بیت و همچنین احیای سنت منقبت خوانی امیرالمومنین علیه السلام است.

تامین جهیزیه و ارائه خدمات مشاوره رایگان به زوج های تهرانی

پیام خراسان - سازمان رفاه،خدمات و مشارکتهای اجتماعی شهرداری تهران با همکاری مجمع خیرین مناطق ۲۲ گانه تهران، در قالب پویش اجتماعیمهربان به دنبال تسهیل امر ازدواج به عنوان سنت حسنه‌اسلامی برای جوانان تهرانی است.

خیابان شهران عریض می شود

پیام خراسان - محمود کلهری شهردار منطقه ۵ در بازدید از دو پروژه توسعه محلی ناحیه یک، بردقت و سرعت در انجام آنها تاکیدکرد.

ضرورت ایمنی خطوط انتقال گاز در برابر زلزله

پیام خراسان - شهر: اگر استانداردهای مربوط به خطوط انتقال نیرو در تهران اجرا شود، در این صورت نیروهای خدمات رسان حداقل نگرانی را درباره خطوط انتقال نیرو خواهند داشت. یکی از اقدامات مهم در زمینه ایمنی خطوط انتقال نیرو، اجرای استاندارد در شبکه های انتقال گاز است.

اجرای طرح گلیم در پیاده روهای منطقه ۷

پیام خراسان - شهرداری منطقه ۷ به منظور ایجاد منظر مناسب شهری و یاد آوری فرهنگ و هنر های سنتی ایرانی، طرح گلیم را در پیاده روهای خیابان شهید قندی اجرا کرد.

آمادگی در برابر بحران باید جایگزین ترس شود

پیام خراسان - شهردار تهران گفت تلاش می‌کنیم با پیشگیری آموزش و مانور آمادگی را جایگزین کنیم و این کار درباره مخاطبین مختلف در حال پیگیری است

افتتاحیه لیگ حافظه سالمندی به میزبانی منطقه ۷

پیام خراسان - معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۷، از افتتاحیه ویژه برنامه لیگ حافظه سالمندی با حضور مدیرکل سلامت شهرداری تهران به صورت مجازی در این منطقه خبر داد.

ضرورت استفاده از تکنولوژی های نوین در مدیریت بحران

پیام خراسان - شهر : رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: استفاده از تکنولوژی نوین در زمینه مدیریت کمک می‌کند و شهرداری نیز در این زمینه خوب کار کرده اما تا جایگاه مطلوب فاصله زیادی داریم.

ساير مطالب

روند کاهشی ابتلا به کرونا در خراسان رضوی متوقف شده است

آبیاری قطره‌ای به بدتر شدن شرایط کمک می‌کند، اگر ...

گردشگران بطری‌های شیشه‌ای را در طبیعت رها نکنند

ترافیک در خروجی‌های مشهد نیمه‌سنگین است

هوای امروز مشهد سالم است

موافقت وزیر بهداشت با ارتقای مرکز روانپزشکی جانبازان مشهد به بیمارستان

68 درصد زندانیان خراسان شمالی قاچاقچی مواد مخدر و سارق هستند

فعالیت شرکت هواپیمایی آموزشی بجنورد به حالت تعلیق در آمد

هوای 6 منطقه کلانشهر مشهد پاک است

خشکسالی تولیدات دامی عشایر سربیشه را به نصف کاهش داد

محموله جدید واکسن کرونا فردا وارد خراسان شمالی می‌شود

17 درصد بیابان‌های ایران در استان خراسان رضوی است

هوای امروز مشهد سالم است

تزریق دز دوم واکسن از اواخر هفته در خراسان‌جنوبی آغاز می‌شود

لزوم واکسیناسیون آبزیان با توجه به گرما و بروز پدیده خشکسالی

بار مالی شکستگی‌های استخوانی در ایران بیش از 3 هزار میلیارد تومان است

شهروندان خواف مشارکتی بیش از 78 درصدی را رقم زدند

مسافران پرحاشیه گمرک؛ این بار شتران قطری!

دعواهای سیاسی جای برنامه محوری را در تبلیغات برخی نامزدها گرفته است

نوبرانه‌های تابستانه به ایستگاه برداشت رسیدند/ پیش بینی برداشت 220 تن میوه هسته دار در شهرستان بیرجند

چهارهزار هکتار از بیابان های خراسان شمالی کانون بحران است

گرمای بی سابقه در مشهد

تزریق واکسن کوو ایران برکت در مشهد آغاز شد

5 نفر از عوامل انتشار خبر کذب کودک ربایی در خراسان شمالی دستگیر شدند

پشت گوش انداختن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط مردم خراسان جنوبی

نجات کشور از خشکسالی با استفاده از آب مجازی

بانوان باید بتوانند در کنار جایگاه مادری و همسری در مناصب بالای اجتماعی نقش‌آفرینی کنند

به زودی در دریای کیسه‌های پلاستیکی غرق خواهیم شد

آتش در جنگل‌ها و مراتع باشت

آخرین وعده درباره پروژه جاده بجنورد به شمال؛ تا تیرماه تمام می‌شود!

پنج طرح تغذیه مصنوعی در خراسان جنوبی در دست اجرا است

هفدهمین شب‌شعر مردمی «فیض حضور» در مشهد برگزار می‌شود

گازرسانی به نیروگاههای برق خراسان رضوی 77 درصد افزایش یافت

قلم ارزانی بر کاغذ کشیده شد

آرامش قبل از طوفان کرونا/ خطر افزایش بیماران کرونایی وجود دارد

تداوم گرما در خراسان شمالی/ احتمال بارش پراکنده طی آخر هفته

کدام خانواده‌ها در اولویت فرزندخواندگی هستند؟

ترافیک در برخی خروجیهای مشهد نیمه سنگین است

طرح ترسیب کربن در 8 روستای نهبندان در دست اجرا است

دمای هوا در خراسان رضوی از 40 درجه فراتر می‌رود

9 کانون آلوده به ملخ در سبزوار شناسایی شد

تربت‌ حیدریه با کمبود آب در اوج مصرف مواجه است

دمای سالانه هوا در خراسان رضوی افزایش یافته است

37 درصد آب تولیدی در گناباد از بین می‌رود

زیرساختهای شهرستان خواف در هشت سال گذشته افزایش یافته است

بروز 240 حریق طی دو ماه اخیر/ دادستانی کل کشور برای مهار حریق در جنگل‌ها و مراتع ورود کند

3داوطلب مجلس خبرگان در خراسان رضوی تائید صلاحیت شدند

زلزله 65 میلیارد ریال به بخش کشاورزی خراسان شمالی خسارت زد

آب مصرفی برخی باغ ویلاهای مشهد از مصرف یک روستا هم بیشتر است

700 کیلومتر مربع مطالعات حریم رودخانه‌های خراسان جنوبی انجام شد

همه روستاهای بالای 20 خانوار خراسان جنوبی طرح هادی دارند

روستای گازار با نظر کارشناسان در سه دولت، مرکز بخش شاخنات شد

30 هزار مسافر در مرز دوغارون خراسان رضوی تب‌سنجی شدند

نگاهی به مشکلات روابط عمومی‌ ادارات تربت‌حیدریه

یک خشکسالی استثنایی در خراسان جنوبی

مبارزه با ملخ بومی در 250 هکتار کشتزار خراسان رضوی انجام شد

بنیاد مستضعفان 50 میلیارد تومان برای توسعه درمیان اختصاص داد

هوای چهار منطقه کلانشهر مشهد پاک است

باران 25 درصد از دیمزارهای خراسان شمالی را احیا کرد

30 درصد واحدهای آموزشی تایباد فرسوده است

2 کارگر آلومینای جاجرم به اتهام شکار بزغاله وحشی دستگیر شدند

جبران خسارت خشکسالی عشایر خراسان رضوی نیازمند 6.5 هزارمیلیارد ریال است

هوای پنج منطقه کلانشهر مشهد پاک است

بازار نوشت افزار در کما به سر می‌برد

خاک کرونا روی چرخ خیاطان

جوجه‌هایی که گلویشان از پلاستیک پر شده

ویروس کرونای هندی در مشهد مشاهده نشده است

جاده‌های شمالی خراسان رضوی بارانی و لغزنده است

نفوذسامانه جدید بارشی به خراسان جنوبی/بارندگی ها به42میلیمتر رسید

حدود سه هزار زن باردار در خراسان رضوی به کرونا مبتلا شده‌اند

پشم دام عشایر خراسان جنوبی خرید توافقی می‌شود

هشت میلیارد ریال طی یک روز برای آزادی زندانیان در مشهد جمع‌آوری شد

زرشک‌کاران خراسان جنوبی در فروش محصول عجله نکنند

مرغ چشم به راه خریدار

چتر باران بر سر خراسان رضوی

متضرر شدن صنعت گران خراسان شمالی از تعطیلی بازار صنایع‌دستی

30 شهر خراسان رضوی از طرح جامع برخوردار هستند

احتمال جهش ویروس کرونای ایرانی وجود دارد/ کرونا تاکنون بیش از هزاران بار جهش پیدا کرده است

باران در 12 شهرستان خراسان رضوی بارید

موارد بستری بیماران کرونایی در خراسان جنوبی کاهش یافت

کیفیت هوای کلانشهر مشهد در وضعیت هشدار قرار گرفت

تولید قفل‌های دیجیتال برای اولین بار در ایران

بارشهای رگباری از امروز در خراسان رضوی آغاز می‌شود

هفت مرکز منتخب کرونا در مشهد پس از افطار هم دایر هستند

شروط حمایت بیمه‌ای از همیاران طبیعت چیست؟

خشکسالی 70 درصد آبدهی قنوات گناباد را کاهش داد

191 تیم نظارتی بسیجی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در خراسان شمالی نظارت می‌کنند

طرح جامع کاهش تصادفات جاده‌ای خراسان رضوی تصویب شد

حیات وحش بجستان در دام خشکسالی شدید

پایش زیست محیطی منابع آب در خراسان رضوی افزایش یافت

بارزترین ویژگی یک کارآفرین داشتن قدرت تحمل ریسک و ابهام است

40 درصد پزشکان خراسان شمالی نسخه الکترونیک را اجرا کردند

329 بسته غذایی بین نیازمندان خراسان جنوبی توزیع شد

ماهیرود در مسیر توسعه/ تلاش برای تقویت زیرساخت های بازارچه

آبی تنها در نقشه جغرافیا

معماری مدرن و سنتی در زیر پوست بیرجند

گریبان محیط زیست ترشیز خراسان رضوی در دست گردشگران غیرحرفه‌ای

با طناب پوسیده منفی شدن تست سریع کرونا داخل چاه نیفتیم

حجم آلاینده‌ها در هوای کلانشهر مشهد افزایش یافت

ترافیک در برخی خروجی‌های مشهد پُرحجم است