پیام خراسان
سرکشی و تفقد خدام آستان قدس از معلولان مشهدمقدس
جمعه 14 آذر 1399 - 13:17:10
پیام خراسان - گروه استان‌ها- معلولان و همچنین تعدادی از خانواده‌های دارای معلول در مشهدمقدس مورد تفقد و سرکشی خدام آستان قدس رضوی قرار گرفتند. - اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس ، به مناسبت روز جهانی معلولان، خادمان حرم مطهر و خادمیاران کانون‌های خدمت رضوی خراسان رضوی ضمن سرکشی و دلجویی از معلولان چهار مرکز توابخشی شهر مشهد با اهدای شاخه‌های گل، یک هزار پرس غذای متبرک مهمانسرای حضرت رضا(ع) را بین آنها توزیع کردند.
هادی غلامی؛ مدیر امور مجاورین آستان قدس رضوی در زمینه کیفیت اجرای این برنامه گفت: خادمان حرم مطهر رضوی از چهار مؤسسه همدم فتح المبین، مؤسسه مهر پناهندگان ضامن آهو، باشگاه معلولین غدیر و مرکز توانیابی نرگس در چهار نقطه مختلف شهر مشهد بازدید به عمل آوردند و غذای متبرک حضرت بین معلولان توزیع شد. 
باید به سمت توانمندسازی و استقلال معلولان در زمینه‌های مختلف مادی و معیشتی حرکت کنیمخدمات ستاد اجرایی فرمان امام در روز معلولان؛ اعطای جهیزیه، بسته‌های معیشتی و بهداشتی و ویلچر2100مسکن برای معلولان و زنان سرپرست‌ خانوار در استان بوشهر ساخته شد وی با اشاره به بخش دیگری از ویژه برنامه روز جهانی معلولان بیان کرد: به یمن تبرک و تیمن، 10 بسته کمک معیشتی هم بین 10 خانواده دارای معلول معرفی شده از سوی این مراکز توابخشی، توزیع شد. 
این مقام مسئول در آستان قدس اضافه کرد: 90 بسته کمک معیشتی دیگر نیز بین اعضای کانون خادمیاری معلولان توزیع شد که این بسته‌ها شامل برنج، روغن، ماکارانی، رب، حبوبات به همراه نبات و نمک متبرک و نیز محصولات فرهنگی است.‌ طی هفته آینده، یک هزار خانواده دارای معلول شهر مشهد هم تحت پوشش بسته های اقلام کمک معیشتی متبرک رضوی قرار خواهند گرفت.
انتهای پیام/282/ ز
منبع: تسنیم

http://www.khorasan-online.ir/Fa/News/292930/سرکشی-و-تفقد-خدام-آستان-قدس-از-معلولان-مشهدمقدس
بستن   چاپ